Погрози меру Черкас від заступника Єрмака: в ОП відхрестилися від скандальних СМС

Погрози меру Черкас від заступника Єрмака: в ОП відхрестилися від скандальних СМС
Читать на русском

В ОП стверджують, що Бондаренко став жертвою пранку

Перший заступник керівника Офісу Президента України не спілкувався з міським головою Черкас за допомогою смс-повідомлень щодо передчасного послаблення карантину. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента у Telegram-каналі.

Прес-служба зазначила, що міський голова Черкас став жертвою пранку і зробив із цього поспішні політичні висновки.

Разом з тим, у ОП вважають, що ситуацію необхідно оцінити з юридичної точки зору.

"...Саме дії міського голови та міськвиконкому, а не їхні висловлювання, мають одержати належну юридичну оцінку, яка повинна враховувати те, що, згідно з Конституцією, Україна є унітарною державою, а органи влади та місцеве самоврядування повинні діяти виключно у відповідності до визначених законом повноважень," - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував на своїй сторінці у Facebook імовірну переписку з Сергієм Трофімовим, у якій останній висловлює "останнє попередження" за ситуацію щодо передчасного послаблення карантину у області.

"Наступний раз будуть не привіти, а дії. Я вас востаннє попереджаю і раджу заспокоїти свої таланти", - йдеться в повідомленні нібито від Трофимова.

На питання мера, чи погрожують йому, відповідь: "Це не погрози, а останнє попередження. Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатим ковдрою, якщо свої таланти не заспокоїте. Досить ясно?".

Погрози меру Черкас від заступника Єрмака: в ОП відхрестилися від скандальних СМС

Як повідомляв APnews раніше, ввчора президент Володимир Зеленський передав Бондаренку "привіт" від МВС та СБУ через рішення про дострокове послаблення карантину в Черкасах.

Також жорстко відреагував на ослаблення карантину в Черкасах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Глава МВС заявив, що міський голова "загрався".

Новини партнерів

Шоста річниця подій на Куликовому полі: під Будинком профспілок відбулася сутичка
У Києві до осені перекриють рух Борщагівським шляхопроводом