Погребинський: Київські переговорники на Донбасі виступають в якості відвертих ворогів українського народу

Погребинський: Київські переговорники на Донбасі виступають в якості відвертих ворогів українського народу
Читать на русском

Михайло Погребинський вважає, що Київ просто шукає різні виправдання своєму небажанню повернути утримуваних осіб

Навіть якщо ОРДЛО не мають бажання вести переговори з Києвом, проте готові в рамках доброї волі передати утримуваних осіб Україні, з боку офіційного Києва злочинно відхиляти таку можливість повернути своїх людей.

Про це заявив політолог Михайло Погребинський в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Якщо сторона невизнаних республік не хоче вести переговори з цього приводу (про обмін утримуваними особами) з представниками ТКГ та офіційними уповноваженими з боку Києва, а говорить, що ми готові передати депутату такому-то, а київська влада не довіряє цьому депутату, але що він може такого зробити поганого в цій ситуації? Крім того, що він допомагає розв'язанню проблеми цих конкретних людей в інтересах української держави, яке повертає своїх людей додому", - зазначив Погребинський.

Він констатував: Київ просто шукає різні виправдання своєму небажанню повернути утримуваних осіб в Україні.

"Леонід Кучма сказав, що Медведчук - приватна особа. Але це лідер другої за чисельністю у Верховній раді фракції, народний депутат, це не приватна особа, а державний діяч", - додав політолог.

Далі він зазначив, що Київ виступає в ролі відвертого ворога українського народу, тому - зводить проблему Донбасу до рівня доцільності в плані самопіару.

"Київській владі сам факт, що буде продемонстровано перевагу у взаємодіях ні з Зеленським, Бакановим, Шмигалем та якимось Резніковим, який хоче розібратися з "раковою пухлиною Донбасом", в ОРДЛО з ними не хочуть розмовляти, як їх можна в цьому звинуватити?

Яка вам різниця, якщо вам потрібно повернути цих людей? Ви можете заслугу приписати собі, скажіть: "Ми направили людей й будемо їх лікувати", але припиніть виступати в ролі відвертих ворогів українського народу", - закликав Погребинський.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Українські школи можуть знову закрити на карантин: в МОЗ назвали умову
Названа дата бою Усика з важковаговиком Джо Джойсом