Пограбування століття: в Києві чоловіки прикинулися співробітниками СБУ і вкрали масок на мільйон гривень

Пограбування століття: в Києві чоловіки прикинулися співробітниками СБУ і вкрали масок на мільйон гривень
Читать на русском

В Києві группа чоловіків здійснила запланований напад на підприємців, які перевозили медичні маски вартістю близько мільйона гривень, і викрала весь товар.

В Києві группа осіб удаючи з себе співробітників СБУ здійснила озброєний напад на підприємця, і викрала 100 тисяч медичних масок вартістю близько мільйона гривень. Про це повідомляє Прокуратура міста Києва.

"У ході досудового слідства правоохоронцям вдалося встановити трьох осіб, причетних до злочину, та затримати їх. Розбійниками виявилися мешканці Києва та Київської області віком від 26 до 42 років, які не мають відношення до правоохоронних органів та вчинили злочин з метою заволодіння дефіцитними медичними масками для їх подальшого перепродажу", - говориться в повідомленні.

Чоловіки в масках прибули на місце 13 березня, де підприємець проводив зустріч з покупцями для продажу засобів особистого захисту вартістю майже на 1 мільйон гривень. Вони були у спецкостюмах та з предметами, схожими на зброю, завдяки чому змусили всіх присутніх лягти на землю. Після цього перегрузили маски до себе, і поїхали.

Затриманим оголосять підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України. Планується визначення запобіжного заходу. Заходи з встановлення і затримання інших учасників злочину тривають.

Як раніше повідомляв APnews, нехтуючи рекомендаціями Кабміну в Одесі продовжують працювати дитячі спортивні секції.

До цього стало відомо, що в Україні зафіксовано ще чотири нові підозри на коронавірус.

Новини партнерів

"Укрпошта" може почати доставляти ліки та медичні засоби через коронавірус
В Україні зафіксували ще чотири підозри на коронавірус: дві серед дітей