Погляд зсередини. Консультант секс-шопа про збочення українців, тренди та іграшки за 600000 грн

Погляд зсередини. Консультант секс-шопа про збочення українців, тренди та іграшки за 600000 грн
Ексклюзив
Читать на русском

Більшість українців так чи інакше стикаються у своєму житті з покупкою секс-товарів або еротичної білизни для себе або для своєї другої половинки.

Більшість українців так чи інакше стикаються у своєму житті з покупкою секс-товарів або еротичної білизни собі або для своєї другої половинки. Деякі ж роблять це регулярно, особисто відвідуючи секс-шопи або роблячи замовлення в інтернеті.

Попри це, в нашому суспільстві на продавців інтимних товарів все ще дивляться якщо не косо, то з підозрою. Деякі вважають їх фриками або секс-маніяками.

Кореспондент APnews поспілкувався з працівниками одного з секс-шопів столиці, щоб дізнатися чи так це насправді. На наші запитання відповідали менеджер та адміністратор магазину інтимних товарів Антон і Оксана (імена змінені прим. ред.).

Як занесло працювати в секс-шоп?

Антон: Я випадково потрапив. Взагалі мама мені знайшла цю роботу (сміється).

Ти жартуєш?

А.: Ні. У мене якийсь час не було роботи, мама побачила вакансію, запропонувала сходити на співбесіду. Я і сходив. Ну як сходив, я з мамою пішов. Я не знаю як так вийшло.

Мама взагалі знала, що за роботу для тебе знайшла?

А.: Так, знала. Посміялася з цього. Це ж весело.

А скільки ти вже працюєш в секс-шопі?

А.: Років 9 або навіть 10.

Чому секс-шопи беруть на роботу в основному дівчат?

А.: Я думаю, що це насправді наполовину міф. Дівчата просто частіше працюють менеджерами в таких компаніях. Але немає такого, що прямо не беруть чоловіків. В цілому жінки краще, тому що з ними, як правило, приємніше спілкуватися. Наприклад, жінці з жінкою про такі речі легко спілкуватися, чоловікові теж. А ось з чоловіком-консультантом про таке розмовляти більш ніяково - що чоловікам, що жінкам. Ми пробували брати хлопців на цю роботу, але вони обидва пропрацювали недовго. Не зайшло щось їм.

Як карантин змінив вподобання українців у секс-іграшках?

А.: Та ніяк, насправді. Ми не помітили жодної різниці. Якщо сісти і скрупульозно проаналізувати продажі, то може бути щось там і можна буде помітити, але якщо брати загальну картину, то нічого особливо не змінилося. Доходи теж і не впали і не виросли - плюс-мінус також, як і було до карантину.

Що з секс-іграшок в основному купують жінки?

Оксана: Фалоімітатори і вібратори. Буває, що купують вагінальні кульки, але це набагато рідше. Їх в основному беруть, щоб зміцнити м'язи або ті, хто чув від фахівців, що є така штука і хочуть спробувати. Багато чоловіків беруть фалоімітатори і вібратори на подарунки своїх супутниць.

А що ще беруть чоловіки?

О.: Чоловіки беруть насадки на член, пролонгатори, мастила. Вони в принципі більше купують, ніж дівчата. Крім того, вони також часто купують масажери простати, фалоімітатор (на подарунок або собі). Дуже часто беруть насадки або кільця на член, щоб продовжити ерекцію. Щоб там ще "шипи" якісь були, щоб жінка теж їх відчувала. Страпони теж часто беруть. Але все одно, що чоловіки, що жінки, найчастіше купують фалоімітатори або вібратори.

А як же гумові ляльки, мастурбатори?

О.: Їх беруть звичайно, але не так часто. Плюс, якщо це гідна за якістю іграшка, то вона буде і коштувати відповідно. Є чоловіки, які беруть мастурбатори за 200 гривень, але вони таким покористуються два рази і викинуть потім. Такі дешеві іграшки можуть швидко порватися, а якщо їх не мити (про що деякі чоловіки часто забувають), то можна і захворювання різні підчепити.

Які найбільш незвичні питання або прохання вам задавали покупці?

О.: "Гумочки для коброчки" хотіли.

Так, ну це напевно кільця на член?

О.: Презервативи. Так, ось у нас людина питала чи можна йому купити "гумочку для коброчки". З нестандартного ще, недавно до нас дзвонив чоловік і хотів отримати кредит. Ми йому відповіли, що це магазин товарів для дорослих, на що він відповів, що він дорослий. З незвичайних товарів ще запитують пакери. (Силіконова імітація статевого члена для трансхлопців, що дозволяє створити форму і об'єм). Але це буває дуже рідко. В Україні таких товарів практично немає - дуже специфічна річ для нашого ринку.

Який найбільший фалоімітатор ви продавали?

О.: 42 сантиметри в довжину і діаметром близько 7,5 сантиметрів. Величезна штука, яка важить, якщо я не помиляюся 2,5 кілограма. Ми його продавали два рази і обидва рази його купували чоловіки.

Це найбільший фалоімітатор, який у вас є?

О.: Так. Більше - це вже якісь декоративні.

Скільки років (приблизно) було найстаршому вашому клієнтові?

О.: Більше 60 років. Чоловік хотів купити збуджуючі краплі. Чоловіки цієї вікової категорії в основному беруть збуджуючі краплі і ще страпони.

А жінки?

О.: Жінки такого віку нам не зустрічалися, якщо чесно. Чоловіки більше бояться за свою сексуальну функцію. Якщо у них з нею починаються якісь проблеми, то вони починають турбуватися, що їх може розлюбити дружина, наприклад, або кинути. Для них це може бути справжньою психологічною травмою. У нас є кілька постійних клієнтів "за 60".

А що бере молодь тоді?

О.: Якщо у нас є хоч найменший сумнів у тому, що клієнту є 18 років, то ми в принципі йому нічого не продаємо. Перевірити це нескладно, якщо сумніваємося в тому, що нам говорять правду, то просимо надіслати фото паспорта. Але взагалі молодь зазвичай бере щось "легке". Мастила, білизна, часто наручники беруть. До речі, у нас була історія, коли охоронне агентство замовило у нас наручники.

Що? Навіщо?

А.: Вони їх для виду замовили. В принципі, якщо не придивлятися, то вони дуже схожі на справжні.

О.: Якщо вони стирчать в кишені, то не відразу помітиш різницю. Вони ж без хутра брали. Замовили понад 10 пар.

Чи часто дзвонять/пишуть збоченці?

О.: Хвилями, як зірки зійдуться. Насправді рідко - поодинокі випадки. Один дзвонив, питав про мастурбатори, моя колега його детально проконсультувала, розповіла які є, чим відрізняються і тому подібне. В кінці розмови дівчина запитала чи може ще чимось допомогти чоловікові, який подзвонив, на що той відповів: "ви вже допомогли". Один чоловік подзвонив і сказав, що йому потрібні трусики. Я запитала, які саме трусики він хоче придбати, чоловічі або жіночі? Він сказав мені: "хочу ваші трусики". Але насправді таких "клієнтів" легко розкусити.

А.: Так і напишіть, що ті, хто ось так дзвонить і хоче приколотися або пожартувати - дуже тупі. Вони навіть на пів ходу не в змозі прорахувати, про що буде вестися розмова. Багато людей дзвонять і навіть іржуть відразу. Буквально з першої секунди розмови таких "жартівників" можна обчислити.

О.: Повертаючись до збоченців. Якщо після розмови ми розуміємо, що чоловік телефонував нам далеко не іграшку купити, то його номер телефону ми просто блокуємо.

Фото члена надсилають?

О.: Дуже рідко, але буває. Було таке, що людина написала нам в Viber, що йому нібито потрібна насадка на член. При цьому вона повинна бути меншою за ту, що у нього є зараз. А щоб я зрозуміла, яка саме у нього насадка вже є, він надіслав фото свого члена з нею.

Чи багато охочих працювати в секс-шопі?

О.: Ні. Це настільки стереотипна тема взагалі. Що якщо ти працюєш в секс-шопі, то ти обов'язково якийсь фрик або неформал, тому, коли говориш здобувачеві, що у нас секс-шоп - всі шарахаються.

А.: Що цікаво, ті, хто захоплюється всієї цією темою - гірші, як працівники. Це вже неодноразово перевірено. У підсумку ми зрозуміли, що нам потрібно шукати людину, якій, по суті, все одно, що продавати.

Чи можна повернути товар?

А.: По закону - ні. Хоч в законі прямим текстом і не написано, що секс-іграшки можна повертати - це товар особистого користування. Як, наприклад, зубні щітки, гребінці, білизна та інше.

Як проходить стажування нових працівників?

А.: Точно так само, як і на будь-який інший роботі. Приходить людина, ти показуєш йому, що потрібно робити, він вивчає послідовність цих дій, вивчає асортимент. Абсолютно те ж саме, як якби продавали підшипники або подушки.

А чи є у вас курси підвищення кваліфікації?

А.: Таких курсів по суті немає. Час від часу проводяться конференції, куди з'їжджаються представники брендів і розповідають про новинки в індустрії. Але прямо якихось саме курсів - немає.

О.: Насправді професійний розвиток залежить від самого адміністратора. Наскільки він сам хоче розвиватися в цій сфері.

Як реагують друзі, родина і близькі на таке місце роботи?

А.: У моєму випадку все зрозуміло. (Сміється)

О.: Я спочатку мамі не говорила. Точніше я казала, що працюю в інтернет-магазині. В якому саме вона не питала, а я не відповідала. Так тривало протягом декількох років, а потім мене інша людина при ній запитала, в якому саме магазині я працюю і я сказала, що в секс-шопі. Але відреагувала нормально.

А.: Це все одно незвично, і люди всі, звичайно, реагують не так, як, наприклад, на співробітників магазина електроніки. Це не означає, що вони засуджують, але часто доводиться чути фразу "о, прикольно".

Чи доводиться продавцеві особисто розбиратися в товарі та її властивості?

О.: Ну звичайно, ти ж не будеш продавати те, про що й гадки не маєш.

Частенько користуєтеся тим, що продаєте?

А.: Ні, дуже рідко, насправді.

Як же тоді ви розбираєтеся в продукції?

А.: Не думаю, що продавець Ferrari сам їздить на Ferrari, наприклад. Ми можемо відкрити товар, подивитися на нього, виміряти, понюхати, але не обов'язково ж його використовувати повною мірою, щоб зрозуміти його властивості.

Чи зможете проконсультувати покупця, який сам не знає, що йому треба?

О.: Звичайно, такі, буває, дзвонять. Питаєш - для себе або для пари? Починаєш дізнаватися, що він хоче. Чи треба йому урізноманітнити особисте життя, або йому самотньо, або може щось вже пробував, але хоче спробувати щось ще. Але взагалі, таких клієнтів, які взагалі не знають, чого хочуть дуже мало. Коли людина телефонує в секс-шоп, то вона вже хоча б приблизно розуміє, чого хоче. Це ж не продуктовий магазин.

Чи працюють духи з феромонами?

О.: Чисті феромони діють, але не на всіх і не у всіх випадках. А саме духи з феромонами - це хрінь.

А.: Особливо духи з феромонами на спирту. Спирт взагалі руйнує ці самі феромони, якщо що. Це чисте плацебо.

О.: Якщо ти нанесеш феромони в кампанії людини, якій ти хоч трохи симпатичний, то так, це підвищить шанси.

А.: Те ж саме буде, якщо ти красиво одягнешся, поголишся. Це маленька цеглинка, абсолютно не вирішальна. Але впевненості додає.

Чи є "кодекс етики секс-шопщіка"?

А.: Та ні, такого немає. Просто потрібно бути адекватним, ось і все.

О.: Потрібно бути толерантним і дотримуватися конфіденційності клієнтів.

А.: Це робота, продавці електроніки ж не сміються над людьми, які викладають більше сорока тисяч за iPhone. Повірте, нам все одно що люди у нас купують і куди вони це будуть засовувати.

Яку найдорожчу іграшку ви продавали?

А.: За 10 000 гривень. Екстендер.

Що це таке?

А.: Це прилад для збільшення члена, який його дійсно збільшує, на відміну від всяких там помп.

О.: Це як медичний прилад, він йде навіть в кейсі спеціальному. Він робить мікророзриви тканин, за рахунок чого і збільшується довжина. Його потрібно носити протягом дня по 5-6 годин протягом півроку, приблизно. Ми його продавали кілька разів. Його можна носити під одягом в офіс, на роботу, спокійно.

А.: А взагалі, найдорожче, що є - це супер реалістичні ляльки. Вони коштують від 100 до 600 тисяч гривень. Їх майже не відрізнити від справжньої дівчини, це не надувний ширвжиток.

О.: Це лялька в повний зріст, яка зроблена повністю з кібершкіри, зі скелетом всередині. Тому її можна ставити в будь-які пози. Такі ляльки робляться під замовлення, можна вибрати розмір грудей, колір волосся та інші нюанси.

Чи були у вас співробітники, які втомлювалися від подібної роботи і йшли?

О.: Ні, такого не було. Так, перше враження у людей, які приходять сюди працювати - це шок. Але потім починається чисто технічна робота і йдуть саме через неї, а не через тематику магазину.

Які зараз тренди в індустрії секс-іграшок?

О.: Вакуумні стимулятори, але не сказати, що цей тренд прямо цього року. Але тим не менше користуються популярністю. Це невелика іграшка з отвором на кінці, яка смокче клітор.

А.: Також із трендів зараз - рідкий вібратор. По суті це ніякий не вібратор, а збудлива рідина, яку потрібно наносити на член і клітор. За відчуттями схоже на те, як ніби ліжешь батарейку "крона" - такі ж характерні пощипування.

Читайте також:
Київ потрапив до "помаранчевої" зони карантину: оновлений список поділу областей
Зрив інспекції "бойовиків" на Донбасі. Політологи пояснили, що сталося та що буде далі

Новини партнерів