Під ознаки закону про олігархів підпадають 86 осіб – РНБО

Під ознаки закону про олігархів підпадають 86 осіб – РНБО
Читать на русском

Імена цих людей поки що не озвучуються.

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що зараз під ознаки, визначені законом про олігархи, підпадають близько 86 осіб. Хто саме – він не озвучив.
Про це Данилов заявив на нараді про стан виконання ЗУ "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

У нараді взяли участь прем'єр Денис Шмігаль, перший віце-прем'єр-міністр Юлія Свириденко, міністр юстиції Денис Малюска, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, голова АМКУ Ольга Піщанська, в.о. голови СБУ Василь Малюк, посадовці Апарату РНБО України.

Нагадаємо, що закон набрав чинності 7 травня цього року.

Рішенням РНБО від 29 червня, введеним у дію відповідним указом президента, затверджено положення про реєстр осіб, які мають значну економічну та політичну вагу у суспільному житті (олігархів), порядок його формування та ведення.

За результатами наради надано низку протокольних доручень Кабінету Міністрів України, Антимонопольного комітету України, Служби безпеки України та Національного банку України.

Новини партнерів

Серце українського бійця продовжувало битися, поки з нього витягали уламок (Відео)
Західні санкції проти РФ мають бути такими, щоб їх неможливо було оминути - Президент Литви