Почуття Овнів, спілки Водоліїв та вибір Риб: докладний гороскоп на 24 червня

Почуття Овнів, спілки Водоліїв та вибір Риб: докладний гороскоп на 24 червня
Читать на русском

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овни стануть причиною чиїхось душевних мук, а можливо, і самі зазнають не найприємніших почуттів. Саме час із кимось помиритися, попросити вибачення чи зробити зізнання.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельцям слід уважніше поставитися до людей, які їх оточують. Це час припливу енергії кохання, для прояву терпіння та співчуття. Поїздка, прогулянки містом принесуть багато вражень.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюків чекає емоційне піднесення та успіх у всіх колективних справах. Хоча багатьма речами ви надасте перевагу насолоджуватися на самоті. Не усамітнюйтесь надовго: цей день просто створений для спілкування!

Рак

21 червня — 22 липня

Звернення до досвіду минулого піде на користь Ракам. Ділові поїздки та походи державними інстанціями обіцяють бути вдалими. Цього дня можуть повторитись ситуації з минулого.

Лев

23 липня — 22 серпня

Леви, ваш зв'язок зі стихіями води, вогню та повітря сильні як ніколи. Добре цього дня побувати на природі, посидіти біля багаття, поплавати. Сюрпризи чекають у відносинах із близькими: наберіться терпіння.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Увага Дів буде прикута до можливості заробити додаткову суму. Це день зміни та перетворення, старі зв'язки можуть набути нового сенсу. Не забувайте про активний відпочинок та фізичні вправи.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терези сьогодні будуть почуті і зрозумілі. Друзі підтримають вас та просунуть на шляху до успіху. Отримати вигоду може завадити ваша схильність до постійного оновлення, пошуку гострих відчуттів.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіонам настав час впустити у своє життя щось нове. Не шкодуйте грошей підвищення освіти. Все, чим ви зараз займаєтеся, має не просто приносити прибуток, а ще й розширювати ваші можливості.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Серед Стрільців починається процес здійснення того, що було задумано раніше. Настав час для активних дій у соціумі, шукайте новий фронт робіт. Можлива підвищена чутливість до оцінки своєї праці.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козерогам протипоказана поспішність у прийнятті рішень. У той же час, це вдалий час для подорожей, змін, проявів симпатії. Є ризик зіткнень, але є і можливість великого успіху, нових корисних знайомств.

Водолій

21 січня — 18 лютого

У Водоліїв гарний час для укладання різноманітних спілок (у тому числі й шлюбів). У професійній сфері ви, схоже, розслабилися і стали надмірно схильні до чужого впливу. Прекрасний час для покупок та фінансових угод.

Риби

19 лютого — 20 березня

Риби, неузгодженість дій може призвести до збитків. Зірки рекомендують розподілити сили так, щоб виконати задумане в найкоротший термін. І будьте чуйними до всього, що відбувається у вашому оточенні: уважний погляд допоможе вибрати те, що потрібно саме вам.

Читайте також:
Гроші Дів, почуття Терезів та партнери Козерогів: докладний гороскоп на 23 червня

Новини партнерів

ПАРЄ визнала Росію винною у збитті літака рейсу MH17
У Харкові знешкодили небезпечну фугасну авіабомбу ФАБ-500 вагою 300 кг (Відео)