"Син мене врятував": побита у потязі дівчина розповіла, як втекла від нападника

"Син мене врятував": побита у потязі дівчина розповіла, як втекла від нападника
Читать на русском

За словами дівчини, чоловік відразу б'є дівчину, чим залякує її, після чого постраждала робить все через страх болю

Телеведуча Анастасія Лугова, яку побив і намагався згвалтувати злочинець у потязі Маріуполь-Київ, розповіла, що напав на неї чоловік їхав без квитка за вже налагодженою та відпрацьованою схемою. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Лугової.

За її словами, чоловік відразу б'є дівчину, чим залякує її, після чого постраждала робить все через страх болю.

"Я тільки вчора зрозуміла, що це вже була налагоджена відпрацьована система. Він б'є дівчину з самого початку, тим самим залякує. Вона погоджується на все, аби тільки не бив. Далі звучать фрази: "будь розумною, інакше зроблю гірше". Дівчина робить все, боячись болю. Мразота знущається, як хоче, б'є сильніше, адже тільки від цього ерекція і задоволення. А по приїзду до Києва залишає напівживу і чи мертву в купе, можна прикрити - ніби спить. Сам - просто виходить. А жертву виявлять, коли всі вийдуть. І навіть не зрозуміють, хто це зробив. Адже мразота їхав без квитка. Він залишиться без покарання і буде чекати наступної нічної поїздки", - розповіла потерпіла.

Читайте також:

Телеведуча підкреслила, що її врятував син, оскільки дівчина вмовила злочинця піти заспокоїти дитину, завдяки чому змогла втекти.

"Найголовнішим було для мене: вивести (я не знаю, як його називати, для мене - це не людина, а сутність) вивести його з купе, де був син. Коли він завів мене у своє купе, побачивши ніж, я зрозуміла, що не вийду від сюди, а після того він уб'є сина, щоб не плакав. Але син мене врятував. Він став плакати і кликати мене. Ця сутність не хотіла мене відпускати, говорив, що "зараз все зробимо і підеш". Але я пішла на хитрість, переконавши його, що дитина зараз всіх розбудить і нічого не вийде тоді зробити. Він мене відпустив, але "повернися, інакше я тебе знайду", - підкреслила Лугова.

Як повідомляв APnews раніше, телеведуча Анастасія Лугова, яку побив та намагався згвалтувати злочинець в потязі Маріуполь-Київ, розповіла про погіршення самопочуття.

Новини партнерів

Через місяць після прохання Зеленського в Україні відродили ФК "Кривбас"
Можуть тільки посилювати карантин: Степанов заявив, що місцева влада не має права пом'якшувати обмеження