По всій Україні прокотилася хвиля мінування: під "удар" потрапили Дніпро, Харків, Одеса та Київ

По всій Україні прокотилася хвиля мінування: під "удар" потрапили Дніпро, Харків, Одеса та Київ
Читать на русском

Під загрозою мінування виявилися, в тому числі лікарні та торгові центри.

У кількох великих містах України поліцейським повідомили про заміновані об'єкти інфраструктури. Чергова хвиля мінувань в цей раз торкнулася Київа, Дніпра, Одеси і Харкова. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційні сайти правоохоронців.

Так, в Києві невідомі повідомили про вибухівку, закладену в Центральному залізничному вокзалі, а також в аеропорту "Київ" імені Сергія Сікорського. Також відзначимо, що в столиці біля станції метро "Мінська" пролунав вибух - поліцейські, які прибули на виклик про замінування знешкодили підозрілий ящик. Зараз в столиці на вулиці вийшли додаткові поліцейські патрулі.

Близько 15:00 в поліцію Харкова також прийшло повідомлення про мінування. У список "замінованих" потрапили медичні заклади, кілька гіпермаркетів, торгових центрів і банків. А також готелі, поштові відділення, залізничний та автовокзали. Всі адреси перевірили фахівці-вибухотехніки.

Майже паралельно з повідомленням в Харкові, о 14:47, аналогічне повідомлення надійшло і в поліцію Одеси. На перевірку інформації також вирушили вибухотехніки, слідчо-оперативні групи, кінологи і патрульні.

Найпізніше, близько 17:00 про мінування об'єктів повідомили в Дніпрі. Там крім "закладеної вибухівки" в будівлі залізничного вокзалу також повідомили про заміновані лікарні, гіпермаркети, банківські відділення, автовокзали та ряд інших установ.

Читайте також:

Новини партнерів

"Луцький терорист" випустив з автобуса бабусю, вагітну жінку і дитину
"Луцький терорист" заявив, що серед заручників в автобусі є вагітна, дитина і поранений