По Україні розподілять 100 тисяч тестів, які прибули з Південної Кореї

Офіс президента України
Читать на русском

Також до держави надійде ще 100 тисяч таких тестів і 40 тисяч окулярів багаторазового використання.

В Україні почали розподіляти між регіонами 100 тисяч ПЛР-тестів, які напередодні прибули літаком з Південної Кореї. Про це повідомляє APnews з посиланням на Офіс президента.

У повідомленні йдеться, що додатково прибуде ще 100 тисяч таких тестів, 40 тисяч окулярів багаторазового використання та респіратори високого ступеня захисту.

"Ми маємо зробити все, щоб у кожній лікарні та кожній аптеці були засоби захисту як для спеціалістів, так і для населення. Ми просто мусимо це зробити", - наголосив Володимир Зеленський.

За словами глави держави, доставлений вантаж уже розподіляється по аптеках.

В ОПУ також додали, що українське підприємство виготовляє 8 тисяч спецкостюмів, 4 тисячі захисних халатів та 18 тисяч рукавичок багаторазового використання. У вівторок, 31 березня, розпочнеться їхнє відвантаження та відправлення в регіони для захисту лікарів.

Зеленський наголосив, що до лабораторій буде направлено 12 спеціальних машин для проведення тестування, доставка яких в Україну очікується сьогодні.

Крім того, розглядається можливість закупівлі вхідних рамок з неспиртовим дезінфектором для місць з великим скупченням людей.

Як повідомляв APnews, влада озвучила терміни проведення ПЛР-тестів українцям на обсервації.

Новини партнерів

"Інструмент для боротьби з владою": Єрмак прокоментував "плівки Лероса" з його братом
У Туркменістані заборонили "коронавірус", а за маску можуть посадити