По 50 людей в одній камері, не дають їжі, води і постійно б’ють: як тримають заарештованих на протестах у Мінську

По 50 людей в одній камері, не дають їжі, води і постійно б’ють: як тримають заарештованих на протестах у Мінську
Читать на русском

Микола Сугака, доньку якого заарештували на десять діб, заявив, що дізнався про нелюдські умови утримання від дівчини, яку відпустили, призначивши замість арешту штраф

У Білорусі людей, яких затримали під час протестів в Мінську, тримають у тісних камерах, де знаходяться десятки людей одночасно. Про це повідомляє APnews з посиланням на Радыё Свабода.

Микола Сугака, доньку якого заарештували на десять діб, заявив, що дізнався про нелюдські умови утримання від дівчини, яку відпустили, призначивши замість арешту штраф.

Доньку Сугака Світлану заарештували на десять діб, її подругу Надію Бродську - на 13 діб. Обидві дівчини - акторки, суд звинуватив їх в порядку проведення масових заходів. Наразі вони відбувають покарання в колонії на вулиці Окрестина в Мінську.

"Вона сказала, що в камері 6 на 4 було 36 осіб, їм не давали їсти, тільки воду. В одній камері міститься 50 осіб. Їх там систематично б'ють, жінкам відкривають "годівниці", вони кричать, дивіться на своїх бійців, словом, вони показують силу", - поділився Сугака.

Як повідомляв APnews раніше, у Білорусі заявили про затримання координаторів акцій протестів в Мінську, один з них керував діями демонстрантів з готелю.

Один в полі воїн: Україна після перемоги "Шахтаря" обійшла Нідерланди в рейтингу УЄФА
"Принижувати та провокували": співачка Глюкоза поскаржилася на українських прикордонників

Новини партнерів