Пловець Михайло Романчук виграв перше "срібло" для України на Олімпіаді-2020

Пловець Михайло Романчук виграв перше "срібло" для України на Олімпіаді-2020
Читать на русском

Ще один українець, Сергій Фролов, показав восьме місце.

Плавец Михайло Романчук виграв першу срібну медаль для збірної України на Олімпійських Іграх в Токіо. Про це повідомляє APnews.

Українець показав другий час у своїй "коронній" дистанції - на 1 500 метрів вільним стилем. Романчук, який в кваліфікації показав кращий час, в фіналі показав результат 14 хвилин 40,66 секунд.

Михайло трохи більше ніж на секунду відстав від лідера запливу - американця Роберта Фінке. Третє місце в запливі посів німець Флоріан Велброк, відставши від Михайла на 25 сотих секунди. У свою чергу ще один українець Сергій Фролов показав восьмий результат, подолавши дистанцію за 15 хвилин 4,26 секунди.

Сам Романчук так прокоментував свій виступ:

"Я дуже мотивований на наступний сезон і олімпійський цикл, який буде меншим. Будемо готуватися до Парижу і паралельно показувати кращі результати. У мене дві медалі - "срібло" і "бронза". Був би ще один заплив - завоював би "золото". На жаль, його немає. Проаналізуємо з тренером виступ і помилки. Будемо їх враховувати, рухатися далі".

Нагадаємо, що раніше на дистанції 800 метрів вільним стилем Михайло Романчук посів третє місце. У свою чергу Сергій Фролов в тому запливі фінішував на шостому місці.

Новини партнерів

У Києві обвал грунту заживо поховав чоловіка на власному подвір'ї
Штам "Дельта" виявили в Миколаєві: його завезли з Росії та Туреччини