"Плівки Єрмака" могли бути спробою позбавитись від голови Офісу президента - політолог

"Плівки Єрмака" могли бути спробою позбавитись від голови Офісу президента - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Він підкреслив, що плівки з’явились саме тоді, коли у Андрія Єрмака з’явилась ідея створити консультативну раду в Мінську

Плівки, в яких фігурує брат голови Офісу президента Денис Єрмак, могли бути спробою зірвати роботу Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політолог Олексій Якубін.

Він підкреслив, що плівки з’явились саме тоді, коли у Андрія Єрмака з’явилась ідея створити консультативну раду в Мінську, в якій ОРДЛО будуть представлені як суб'єкт, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опиниться на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

"Насправді, якщо ми в цілому говоримо про цю ситуацію з так званими плівками Єрмака, тут нюанс полягав в тому, що ким і як вони були записані, коли вони з'явились. Мені здається, що це дуже важлива річ, тому що вони з'явились тоді, коли з боку Офісу президента, з боку Андрія Єрмака, який займається, в тому числі, питанням Донбасу, виникла ідея створити консультативну раду. Вона наразі не запущена, але у мене складалось враження такого політичного контексту, що коли з'явились оці записи, була спроба зірвати або зробити все, щоб так позбутися Єрмака, щоб він зупинив усю свою діяльність, пов'язану з виконанням миротворчих ініціатив Зеленського", - пояснив Якубін.

Як раніше повідомляв APnews, пояснення президента України Володимира Зеленського щодо "плівок Єрмака" кращі, ніж були у його попередника Леоніда Кучми щодо плівок по вбивству українського журналіста Георгія Гонгадзе, проте все одно кажуть про неготовність оцінювати своє оточення.

Новини партнерів

За "плівками Єрмака" міг стояти колишній голова Офісу президента Богдан, - політолог
Політтехнолог пояснив, на кого зі світових лідерів схожий своїм стилем спілкування Зеленський