Плівки Деркача. Повна розшифровка розмови "Путіна-Порошенко"

Плівки Деркача. Повна розшифровка розмови "Путіна-Порошенко"
Читать на русском

На плівках чути голоси, схожі на голоси президентів України і Росії, які обговорюють війну на Донбасі

Народний депутат Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові плівки, на одній з яких зафіксована розмова нібито п'ятого президента України Петра Порошенка і його російського колеги Володимира Путіна 30 квітня 2015 року. Про це йде мова в так званих "плівках", опублікованих народним депутатом Андрієм Деркачем, передає APnews.

На плівках чути голоси, схожі на голоси президентів України і Росії, які обговорюють війну на Донбасі, переговори в Тристоронній контактній групі і Мінські домовленості. Повну розмову нібито Порошенко і Путіна:

Порошенко: "Я думаю, що це буде в інтересах обох сторін. Тим більше, скажу вам відверто, що у наших західних партнерів проект миротворців особливого ентузіазму не викликає. Вони вважають, що це російська пастка для мене"

Путін: "Так, ви мені говорили. Ну нехай Лавров з Клімкіним це обговорюють"

Порошенко: "Дайте йому, якщо можна, відповідну вказівку"

Путін: "Він знає, я вже дав. Він тоді, коли приїхав до Берліна (зі сміхом) - це було гранично неконструктивно. Вони до миротворців навіть не дійшли, відверто кажучи".

Порошенко: "Ну, добре тоді. І остання позиція, я теж готовий подивитися і подумати з якихось перспектив економічних, тому що там ситуація справді дуже хрінова"

Путін: "Я не зрозумів, за яких таких?"

Порошенко: "З економічних, тому що там ситуація справді дуже важка. І вона переходить в необоротні речі. Тому я думаю, що і економіку теж можна буде подивитися під час і робочої групи, і під час зустрічі з Івановим. І остання позиція. Зазвичай це просто рекомендація. Для того, щоб ефективніше готувалися Мінські тристоронні контактні групи, то наші колеги, мається на увазі Хайді, Кучма з Демченко і представники Росії збиралися і планували порядок денний, планували проекти рішень, пропозицій та іншого. Я вважаю, було б доцільним, якщо буде ... ваша ласка (переходить на український - ред.). якщо буде бажання, то приїде цей представник в Київ, вони б у Хайді зустрілися в місії ОБСЄ і поки вони... "

Путін: "Наш представник?"

Порошенко: "Так, так"

Путін: "Чому б і ні? Я скажу зараз про це Лаврову. Я не розумію, чому він відмовляється"

Порошенко: "Ні, ні ... наші його не знають, поки просто не встановлено ніяких діалогів. Тому нехай приїдуть, познайомляться, пропрацюють сценарій Мінська. Тому що я вважаю, що з Мінська ми з порожніми руками виходити не повинні. Бажано, щоб там вже були конкретні позиції, які приведуть до результату "

Путін: "Звичайно, добре"

Порошенко: "Ще раз дякую вам. Вітаю з наступаючим Міжнародним днем ​​солідарності трудящих, в Росії змінили цю назву чи ні? Стару залишили?"

Путін (зі сміхом): "Та хрін його знає"

Порошенко (зі сміхом): "Ясно. Ми з вами люди трудящі, тому може і до солідарності прийдемо"

Путін: "Завтра буду вручати. ​​Ми відновили медалі" Героїв праці "

Порошенко: "Цікаво. Я завтра буду вручати ветеранам за" 70-річчя Перемоги "

Путін: "Як у вас всередині? Чи справляєтеся з усім?"

Порошенко: "Справляюся. Чим далі - тим легше. Вибудовується якась вертикаль, тому що коли я прийшов, то її не було, було складно. Але вибудовувати це все не просто. Але довгій черзі на посаду президента не спостерігається"

Путін: "Ну, дарма ви так думаєте. Це красива країна"

Порошенко: "Принаймні я пишаюся, що у мене рейтинг довіри і підтримки не падає"

Путін: "Слава Богу. Це дуже важливо, щоб люди довіряли. Найголовніше, ключове"

Порошенко: "Добре, Володимире Володимировичу. Тисну руку! Спасибі велике!"

Путін: "Обіймаю. До побачення, давайте".

Як повідомляв APnews раніше, в ефірі "Свободи слова" на ICTV розгорівся скандал між нардепом від фракції "Слуга народу" Іриною Верещук та п’ятим президентом України Петром Порошенко. Верещук звинуватила екс-президента у тому, що він привітав Володимира Путіна з Днем Росії у 2014 році. Своєю чергою, Порошенко звинуватив нардепку у брехні і спростовував дану інформацію.

Новини партнерів

Пенальті - це лотерея. Реакція гравців і тренерів на божевільний фінал Кубка України з футболу
Титульний бій Ломаченко і Лопеса знову перенесли