Плавчиня Анна Стеценко виграла третє "золото" для України на Паралімпіаді в Токіо

Завдяки цій перемозі наша збірна утримується в ТОП-10 на турнірі.

Плавчиня Анна Стеценко виграла золоту медаль на Паралімпійських іграх, які проходять в Токіо. Про це повідомляє APnews.

Українка посіла перше місце на дистанції 400 метрів вільним стилем у класі S13 (для людей з сильними вадами зору). До фіналу змагань саме вона підходила в статусі фаворитки завдяки впевненій перемозі в кваліфікації.

На фініші Стеценко обійшла свою головну суперницю, італійку Карлотту Джиллі, більш ніж на три секунди - 4:23,92 проти 4:26,14. Третьою фінішувала австрійка Катя Дедекінд з результатом 4:35,87.

Відзначимо, що 29-річна Стеценко виграла золоту медаль на своїй другій Паралімпіаді - до цього в її активі було три "золота" на Іграх в Ріо-2016. Також Анна на тій Паралімпіаді виграла срібну медаль. Крім тріумфів на Паралімпійських іграх в активі у українки дві перемоги на чемпіонатах світу (а також 5 срібних і 2 бронзові нагороди) і чотири - на чемпіонатах Європи. На континентальній першості Ганна також двічі займала третє місце і п'ять разів ставала другою.

Раніше APnews повідомляв, що в третій змагальний день в скарбничці збірної України вже опинилася одна золота медаль. Її забезпечила паверліфтерка Мар'яна Шевчук, яка з першої ж спроби підняла штангу вагою 125 кілограмів. Відзначимо, що за підсумками двох днів Паралімпіади в активі збірної України було дев'ять нагород різного ґатунку.