Плани Близнюків, увага Львів та активність Риб: докладний гороскоп на тиждень з 23 по 29 травня

Плани Близнюків, увага Львів та активність Риб: докладний гороскоп на тиждень з 23 по 29 травня
Читать на русском

Астрологи передбачили, що очікується від цього тижня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овнам цей період добре підходить для вибудовування бізнесу та для роботи над собою. У вас починається чудовий час для розкриття всіх можливостей. Добре, якщо ви готові взяти на себе відповідальність за нову ділянку роботи.

Телець

20 квітня — 20 травня

Для Тельців настає позитивний період для того, щоб досягти вигідного становища у суспільстві. Також успішно складеться зміцнення ділових зв'язків. Зростає інтерес до людей, потреба у відкритому вираженні почуттів.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюкам необхідно навести лад у справах і думках, довести свої плани до відома оточуючих. Буде здорово, якщо ви представите свою мету до найдрібніших деталей. Також утримайтеся від того, щоб кидати почате.

Рак

21 червня — 22 липня

Раков відвідає цікаву думку про те, щоб навчитися новим навичкам. Якщо ви відкриєтеся зараз знанням в області, що вас приваблює, це стане початком нового етапу життя.

Лев

23 липня — 22 серпня

Левам слід бути уважнішими до колег та їх порад. Погляд із боку допоможе вам просунутися у потрібному напрямку.

Діва

23 серпня — 22 вересня

У Дів може виникнути бажання відійти від справ, особливо якщо ці справи суперечать вашому справжньому покликанню. Виявіть самостійність у прийнятті рішень.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

У Терезів успішно пройдуть зустрічі з впливовими людьми. Велика ймовірність того, що проясниться інформація та плани стануть конкретними. Позитивний досвід принесе спілкування з батьками та іншими родичами.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіонів очікує успіх у всьому, що пов'язано з обробкою інформації. Не лінуйтеся витратити час на вивчення техніки та інструментів, з якими працюєте. Гарний період для наукових досліджень.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Для Стрільців наступають добрі дні для того, щоб якомога повніше використовувати напрацювання минулого. Ваші захоплення при розумному підході можуть принести прибуток. У деяких вистачить сил вплинути на перебіг подій.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

У Козерогов період пов'язані з очищенням духу, перетворенням на тілесному рівні. На терені індивідуального розвитку можливе здобуття цінних знань, набуття союзників. Ваш вплив на оточуючих зараз дуже великий.

Водолій

21 січня — 18 лютого

У Водоліїв росте невдоволення з приводу свого матеріального становища. Більше спілкуйтеся, розповсюджуйте інформацію про те, що може зацікавити потенційних клієнтів.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам необхідно проявити свою активність у житті, організації зустрічей, устрої особистих справ. Можливо, подорож, відрядження або коротка подорож.

Новини партнерів

Зеленський звернувся до українців у тилу: пояснив, як можна наблизити перемогу
Російський дипломат звільнився з ООН через сором за РФ