Південь Італії може стати новим епіцентром вірусу Covid-19

Південь Італії може стати новим епіцентром вірусу Covid-19
Читать на русском

На півдні країни система охорони здоров'я набагато менш оснащена медобладнанням, ніж на півночі.

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції у південних районах Італії спостерігається різке зростання смертності. Це викликає побоювання переміщення "гарячої точки" епідемії на південь країни. Про це повідомляє BBC.

У повідомленні йдеться, що в Кампанії зафіксовано 74 смерті від коронавірусної інфекції, у Лаціо – 95. Дана статистика є тривожним сигналом для Італії.

Зазначається, що на півдні країни система охорони здоров'я набагато менш оснащена, ніж на півноч. У зв’язку з цим глава регіону Кампанія Вінченцо Де Лука поскаржився у своєму листі прем'єр-міністру Джузеппе Конті, що центральний уряд не надав обіцяних апаратів штучної вентиляції легень та іншого медичного обладнання.

"Існує реальна перспектива, що трагедія Ломбардії скоро стане трагедією півдня. Ми напередодні великого поширення інфекції, яке може бути нестабільними",- наголосив Вінченцо Де Лука.

У відповідь прем'єр-міністр пообіцяв другий економічний пакет вартістю щонайменше 25 мільярдів євро, для боротьби з поширенням коронавірусу.

Як повідомляв APnews, Німеччина та Нідерланди заблокували заклики Італії, Іспанії та Франції видати так звані "коронаоблігації".

Новини партнерів

МОЗ працює над створенням спецбригад медпрацівників для тестувань на коронавірус вдома
У США зафіксована найбільша кількість хворих на коронавірус у світі