Питання Зеленського тримають під грифом "Таємно", вони здивують навіть "Слуг народу" - джерело

Питання Зеленського тримають під грифом "Таємно", вони здивують навіть "Слуг народу" - джерело
Ексклюзив
Читать на русском

Саме опитування задумали вже давно, проте ніяких юридичних наслідків воно не матиме

Сьогодні Президент Зеленський анонсував певне опитування на виборах 25 жовтня. І поки всі намагаються вгадати, які п'ять питань хоче задати глава держави українцям, цікавить ще й питання, скільки грошей з бюджету на це витратять. Виявляється, фінансувати його будуть не з держбюджету.

Про це APnews розповіло джерело в Офісі Президента.

Джерело повідомило також і те, що список питань знаходиться ледь не під грифом "Таємно", і навіть в ЦВК їх не знають. Саме опитування задумали вже давно, проте ніяких юридичних наслідків воно не матиме.

За словами джерела, разом з цими питаннями задумана певна "тактика надтаємності": будуть розкривати по одному питанню в день, таким чином підігріваючи інтерес виборців і намагаючись "виграти" додаткові рейтинги на місцевих виборах.

Проведуть опитування в форматі екзит-полу. Опитати планують 3-5 мільйонів людей, в залежності від явки на виборах.

"З великою ймовірністю, всі "домисли" про питання, які сьогодні озвучуються експертами, не збудуться, а самі питання здивують не тільки опозиційні сили, а й більшу частину "Слуг народу", - заявило джерело в Офісі Зеленського.

Нагадаємо, APnews писав, що сьогодні Зеленський анонсував 25 жовтня всеукраїнське опитування разом з місцевими виборами та заявив, що буде "всього 5 питань". В ОП при цьому уточнили, що опитування не є референдумом.

Читайте також:

Новини партнерів

Названа дата пробного ЗНО для школярів: коли можна зареєструватися
У МОН назвали кількість вчителів з COVID-19 та на самоізоляції