Після вибухів чотирьох прототипів Starship Ілон Маск знову запустить "марсоліт" у грудні

Після вибухів чотирьох прототипів Starship Ілон Маск знову запустить "марсоліт" у грудні
Читать на русском

У майбутньому космічний борт корабля Starship компанії SpaceX зможе прийняти до 100 осіб

Ілон Маск повідомив про запуск космічного корабля Starship на Марс наступного тижня, повідомляє APnews з посиланням на видання Independent.

Восьмий прототип Starship здійснить перший політ на відстань у 15 кілометрів, власник компанії SpaceX обіцяє пряму трансляцію запуску і польоту "зі всіма подробицями".

"Перед нами ще стоїть завдання перевірити підйом трьох двигунів, закрилки, перехід від основного бака до верхнього і переворот при посадці. Необхідно все зробити правильно - це наш шанс", - заявив Ілон Маск.

Попередні версії успішно злітали та приземлялися на короткі дистанції до 150 метрів. Імовірність успішного приземлення останньої моделі космічного корабля - 1 з 3.

В майбутньому планується використання космічного корабля Starship для транспортування людей і вантажу по Сонячній системі.

Проєкт Starship був пріоритетом цього року компанії Ілона Маска.

Виступаючи на конференції Satellite 2020 на березні, Маск заявив про свою мрію померти на Марсі, але не під час аварії корабля:

"Я стурбований рівнем інновацій у світі. Якщо ми не покращимо ситуацію, наші мрії на створення бази на Місяці або міста на Марсі залишаться лише мріями".

Трансляція останнього випробування Starship буде доступна на сайті SpaceX та на їх офіційному каналі YouTube. Орієнтовно подія відбуватиметься на стартовому комплексі Бока-Чіка, з 30 листопада по 2 грудня.

Раніше APnews повідомляв, вперше за 200 років Юпітер і Сатурн створять подвійну планету.

Новини партнерів

У київській академії знайшли схованку з арсеналом зброї та вибухівкою
Кабмін підтримав доопрацьований проект бюджету на 2021 рік: що змінилося