Після скандалу з СЕТАМ Мін'юст відмовився від продажу левів, ведмедів та собак

Після скандалу з СЕТАМ Мін'юст відмовився від продажу левів, ведмедів та собак
Читать на русском

Мін'юст більше не буде продавати тварин, а після конфіскації їх будуть віддавати в притулки та зоопарки

Міністерство юстиції більше не буде продавати конфіскованих тварин через онлайн-аукціон сетах. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Мін'юсту Дениса Малюська.

"Часто тварина за копійки викуповував попередній власник (який з нею неналежно звертався до цього). А навіть якщо тварина діставалася комусь іншому, то критерієм відбору такого нового власника була тільки готовність заплатити найбільшу суму. Про добробут тварини не йшлося. Природоохоронне співтовариство звернуло нашу увагу на проблему, яку раніше не помічали десятиліттями. Сьогодні ми проблему вирішили", - зазначив міністр.

За його словами, Кабмін прийняв постанову, згідно з яким конфіскованих тварин на суди видаватимуть зоопарки та притулки. Крім того, він зазначив, що свого продажу очікували три леви - Річчі, Вітольд і Багіра, шість ведмедів - Балу, Маша, Мальвіна, Анна, Потап та Тимоша, кілька пітонів і собака.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, кияни вийшли на мітинг через скандал, який розгорнувся навколо онлайн-платформи сетах, де продавали конфіскованих домашніх улюбленців.

Новини партнерів

У Львові виявили коронавірус у 32 вчителів, залучених до проведення ЗНО
Кабмін виділив майже 700 млн гривень на боротьбу з повенями