Після переговорів Байдена та Путіна ескалація біля кордонів України лише зростає, втрачено 70% моря - Зеленський

Після переговорів Байдена та Путіна ескалація біля кордонів України лише зростає, втрачено 70% моря - Зеленський
Читать на русском

За словами українського лідера, після переговорів президентів США та РФ виник ще один простір для ескалації біля кордонів України

Володимир Зеленський заявив, що після переговорів президента США Байдена та лідера РФ Путіна ескалація біля кордонів України не лише не зменшилася, а й втрачено 70% Азовського моря.

Про це президент заявив в інтерв'ю La Repubblica, повідомляє APnews.

Так, журналіст запитав, чи Зеленський вважає, що погроз про «дуже жорсткі економічні санкції», озвучені Джозефом Байденом, достатньо для того, щоб зупинити Москву.

На що український лідер відповів, що ситуація не змінилася і фактично лише погіршилася, а тому аргументи "переконливими" не можна назвати.

"Після переговорів американського та російського лідерів не відбувається скорочення військового угруповання біля наших кордонів. Більше того, виник ще один простір для ескалації – в Азовському морі, де 70% акваторії перекрито Росією. Коли це почне змінюватись, тоді і можна буде сказати, що аргументи звучать переконливо", - сказав Зеленський.

Раніше, як писав APnews, президент США Джо Байден застеріг російського колегу Володимира Путіна від вторгнення в Україну "руйнівними економічними наслідками".

Новини партнерів

На ринку у Харкові конфлікт закінчився стріляниною, двох чоловіків забрала "швидка"
МОЗ анонсувало приєднання до глобальної мережі COVID-сертифікатів: що це дасть українцям