Після одужання від COVID-19 ПЛР-тест ще місяць може бути позитивним, - Степанов

Після одужання від COVID-19 ПЛР-тест ще місяць може бути позитивним, - Степанов
Читать на русском

За словами голови МОЗ, ПЛР-тест є дуже чутливим і може виявити залишки вірусу і після одужання.

Після того, як людина одужала від коронавірусу, ПЛР-тест ще місяць може давати позитивний результат, тому другий раз його робити не потрібно. Про це APnews пише з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ефірі "Україна 24"

Глава МОЗ зазначив, що якщо після 10 днів хвороби протягом 3 днів у людини немає жодних симптомів - це свідчить про те, що вона одужала.

"Я уже два місяці кажу, що його не треба робити (другий ПРЛ-тест після одужання від коронавірусу, - ред.). Якщо людина хворіє 10 днів від початку симптомів, після десятого дня, якщо протягом трьох днів поспіль немає жодних клінічних проявів, ця людина є такою, що одужала. Їй закривають лікарняний саме по такому стандарту", - пояснив міністр.

За словами Степанова, ПЛР-тест є дуже чутливим, а тому може виявити залишки вірусу і після одужання.

"Я повинен сказати, що людина є такою, що одужала, а в неї може бути тест позитивний ще протягом місяця. Тому що залишаються залишки вірусу, але людина вже не є заразною", - запевнив Степанов.

Як повідомляв APnews раніше, у МОЗ розповіли, скільки заробляють Степанов і Ляшко.

Читайте також:

Новини партнерів

Мінцифри України консультується з розробником російської соцмережі “Вконтакте” Дуровим
Малиновський і Ярмоленко одужали від коронавіруса і черговий асист Яремчука: як українські футболісти "підкорюють" Європу