Після обміну з ОРДЛО все полонені пройдуть обов'язкову обсервацію

Після обміну з ОРДЛО все полонені пройдуть обов'язкову обсервацію
Ексклюзив
Читать на русском

Зараз українська сторона перевіряє інформацію російських ЗМІ про хворих на коронавірус серед полонених

До 19 квітня відбудеться обмін полоненими, які зараз знаходяться в слідчих ізоляторах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області. Про це APnews повідомило джерело в Офісі президента.

"Обмін полоненими, які знаходяться в СІЗО на Донбасі та на окупованих територіях відбудеться до 19 квітня", - сказав він.

Також, за інформацією джерела, все полонені, яких обміняє Україна, зобов'язані будуть пройти обов'язкову обсервацію у зв'язку з поширенням коронавірусу. Зараз українська сторона перевіряє інформацію російських ЗМІ про хворих на коронавірус серед полонених.

"Всі прийняті українською стороною полонені без винятку повинні будуть пройти обов'язкову обсервацію за правилами прийнятим МОЗ. Крім того, зараз перевіряється інформація, чи є серед них інфіковані Covid-19, про що масово поширює інформацію ряд російських ЗМІ", - додало джерело.

Як повідомляв APnews раніше, переговори Тристоронньої контактної групи по Донбасу відбулись у середу, 8 квітня, у форматі відеоконференції.

Новини партнерів

"Бюджет - г***о!": нардеп Кива одним словом описав прийнятий секвестр
Депутати розблокували підписання закону про ринок землі