В Україні значно зросте попит на автомобілі через страх заразитись коронавірусом

В Україні значно зросте попит на автомобілі через страх заразитись коронавірусом
Ексклюзив
Читать на русском

За його словами, люди можуть дотримуватись дистанції на роботі та в громадських місцях, проте у громадському транспорті це практично неможливо

У зв’язку з бажанням людей бути захищеними від ймовірності заразитись коронавірусом попит на купівлю нових та б/у автомобілів зросте. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

"Те, що довгий час не було транспорту громадського, ніяк не вплине, тому що він вже запрацює з понеділка. А те, що люди хочуть індивідуального захисту, вплине", - сказав він.

За його словами, люди можуть дотримуватись дистанції на роботі та в громадських місцях, проте у громадському транспорті це практично неможливо.

"Якщо людина працює, вона розуміє, що можна дотримуватись соціальної дистанції в офісі чи громадському місці в півтора метра, не збиратись понад десять осіб в офісі. Але сенс у цих дотриманнях карантину, якщо людина буде їхати в набитій маршрутці, ніяких півтора метра там немає. Тим паче, ми не Польща. У Польщі, наприклад, громадський транспорт працює, але там один ряд сидінь заповнений, а попереду та позаду два ряди вільні", - підкреслив він.

Як раніше повідомляв APnews, міст в селищі Олексіївка Нікопольського району Дніпропетровської області обрушився в момент, коли по ньому рухалася навантажена фура.

Новини партнерів

Зеленський підписав необхідний для співпраці з МВФ "банківський" закон
"Укрзалізниця" встановить "тяжкі" ескалатори у вестибюлі Центрально вокзалу за 10 млн грн