Після ДТП з п'яним офіцером курсантки з відірваними ногами вже місяць в лікарні

Після ДТП з п'яним офіцером курсантки з відірваними ногами вже місяць в лікарні
Читать на русском

Валерій Савицький зазначив, що крім винуватця ДТП, покарані ще чотири людини

Дівчата, яких збив п'яний офіцер на території Української військово-медичної академії, досі знаходяться в лікарні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву начальника Української військово-медичної академії полковника медичної служби Валерія Савицького в коментарі АрміяІnform.

"Дівчата досі перебувають на лікуванні в Національному військово-клінічному центрі. Відбулося багато оперативних втручань, їм надається кваліфікована медична допомога. Наші лікарі-травматологи мають подібний досвід, набутий під час роботи з військовими, які отримали важкі поранення і травми під час бойових дій. Це досвідчені лікарі, які роблять все від них можливе", - зазначив Савицький.

При цьому він вказав, що дівчата після лікування і реабілітації продовжать своє навчання, але в індивідуальному порядку.

"Після завершення академії дівчата отримають сертифікат лікаря-спеціаліста, диплом магістра медицини та зможуть продовжити офіцерську службу. Я знаю, що вони вже прагнуть продовжити навчання, проте лікарі поки не рекомендують навантажувати пацієнток", - пояснив полковник.

Крім того, він вказав, що крім винуватця ДТП, покарання понесли ще чотири людини.

"Двоє з них - курсові офіцери. Атестаційна комісія академії рекомендувала подальше їх звільнення з лав Збройних Сил України. Документи встановленим порядком передано в Командування медичних Сил. Ще двоє людей - це представники служби тилу, які перебували на території автомобільного парку, де сталася трагедія. Вони отримали попередження про неповну службову відповідність. Ці люди були свідками того, що офіцер, який скоїв наїзд на дівчат, напідпитку сів за кермо і не вжили заходів, щоб не допустити цього", - підкреслив Савицький.

Також він нагадав, що офіцер, який скоїв наїзд на дівчат, під вартою.

Нагадаємо, APnews раніше писав всі подробиці моторошної історії. Також те, що майору, який збив трьох курсанток на території військового коледжу, обрали запобіжний захід.

Як раніше повідомляв APnews, три курсантки, яких збив на автомобілі майор на території військового коледжу, відмовилися від компенсації

Фонд Нобеля збільшив суму призових коштів до мільйона доларів
Коефіцієнти УЄФА: Україна може втратити другу путівку в ЛЧ через "Колос" та "Десну"

Новини партнерів