Після численних повстань ФОПів зібрали в Офісі Зеленського: про що домовилися

Після численних повстань ФОПів зібрали в Офісі Зеленського: про що домовилися
Читать на русском

За ініціативи президента буде створена координаційна рада з вирішення проблем мікробізнесу.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів нараду з представниками малого бізнесу щодо створення координаційної ради, яка має напрацювати законодавчі зміни для комплексного вирішення проблем малого та мікропідприємництва.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Офіс президента.

Єрмак відзначив, президент поставив завдання зробити все, щоб малий бізнес працював і розвивався в Україні в комфортних умовах.

"Тому за ініціативою Глави держави буде створена координаційна рада при Президентові України, яка займатиметься саме цими питаннями", - наголосив глава ОП.

За його словами, рада має стати майданчиком для дискусій задля напрацювання рішень, які потім можуть втілюватися через відповідні проекти законів та постанов, що їх ухвалюватиме парламент або уряд.

"Ми відкриті до діалогу. Ми зацікавлені в тому, щоб це був дійсно робочий механізм, який працював би, і мав ефект і для країни, і для влади, і для підприємців", - додав Єрмак.

Він також підкреслив, що головам ОДА було доручено створити робочі групи, діяльність яких координуватиме перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

До дорадчого органу при президентові України ввійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок і об’єднань підприємців мікро- та малого бізнесу, незалежні експерти, представники уряду та Офісу президента України. Всі вони взяли участь у сьогоднішній нараді за допомогою відеозв’язку, відзначили в ОП.

"Народний депутат кількох скликань, експерт з питань підприємництва Ксенія Ляпіна також погодилася, що питання РРО є нині найгострішою проблемою, яку необхідно вирішувати якнайшвидше. За її словами, вже є напрацювання проекту закону, який може стати основою та може бути поданий Президентом до парламенту.

Нині є необхідність його поширення серед підприємців для ознайомлення", - наголосили в Офісі президента.

Як повідомляв APnews, понад 300 протестуючих ФОПів продовжують ночувати на Майдані.

Новини партнерів

В Україні за добу від COVID-19 одужали більше пацієнтів, ніж захворіли
Є два шляхи: Степанов прогнозує спад захворюваності в Україні у квітні