Пішов в мінус 200 000 гривен: підприємець з Одеси розповів про кошмари карантину

Пішов в мінус 200 000 гривен: підприємець з Одеси розповів про кошмари карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Одесит зазначив, що у людей вже немає коштів на життя

Підприємцям не надали податкові канікули та не скасували орендні платежі на час карантину, як того обіцяв президент Володимир Зеленський. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів приватний підприємець з Одеси та учасник акції протесту представників малого та середнього бізнесу у Києві.

"У нас є торгові точки на ринках. Ринки у нас два місяці тому закрилися. Як говорив наш президент, що ми не повинні платити оренду, але оренду ми платимо у зв'язку з тим, що ринки - це приватна власність і власник сам приймає рішення платити чи ні. Як говорив наш президент, що ми не будемо платити податки, але ми все одно податки платимо, і ніхто нас не звільнив від цих податків. Також у нас орендні квартири, за які ми теж повинні платити", - розповів одесит.

Читайте також:

При цьому він вказав, що люди через відсутність можливості заробити на життя позбавляються житла, поки великий бізнес продовжує працювати.

"У нас немає коштів для того, щоб це оплатити та багатьох починають виганяти у зв'язку з тим, що господарі цих квартир залишилися без роботи та на ці гроші вони й живуть. Ми змушені були зібратися з усіма підприємцями України, щоб приїхати під Кабмін і вимагати однакових стандартів, а не подвійних, коли базари закривають, а "Епіцентр" відкривають, овочеві ринки закривають, а супермаркети залишаються відкриті, інші кондитерські магазини закривають, а магазини Roshen залишаються відкритими", - пояснив чоловік.

Також він заявив, що за час карантину втратив приблизно 200 000 гривень.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, учасники акції протесту підприємців малого та середнього бізнесу в Києві влаштували безпрецедентний перформанс.

Новини партнерів

Шмигаль розповів, як буде працювати громадський транспорт після ослаблення карантину
Невідома змінна, штучний інтелект та літак: Маск та Ґраймз розсекретили ім’я сина