Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише три дні та був збитий ЗСУ з ПЗРК «Ігла» (Відео)

Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише три дні та був збитий ЗСУ з ПЗРК «Ігла» (Відео)
Читать на русском

Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів.

В СБУ оприлюднули допит полоненого окупанта. Перший бойовий виліт він здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні.

"При цьому, намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про «нанесение ударов по опорным пунктам, скоплениям силы и живой силы противника». Однак коли побачив на відео результати ударів РФ по мирним населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не правильная, не нужная война»", - повідомили в СБУ.

Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 млн. доларів США літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики ЗС РФ.

"Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів. Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбассса», а бойові вильоти – «частными задачами». Що ж, тепер про свої «частные задачи» він зможе детально розповісти військовій контррозвідці СБУ", - резюмували правоохоронці.

Новини партнерів

У Львові під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ намагалися провезти телефони та брендовий одяг на 70 млн грн
ЗСУ вдарили по Зміїному, росіяни зазнали значних втрат