Підстави для застосування санкцій щодо Медведчука нам до сих пір не відомі, - Гетманцев

Підстави для застосування санкцій щодо Медведчука нам до сих пір не відомі, - Гетманцев
Читать на русском

Політик вступив у палку дискусію з приводу запровадження санкцій із нардепом від "ЄС" Олексієм Гончаренком.

Інформації щодо підстав застосування санкцій проти голови політради "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука досі немає.

Це під час програми "Свобода слова" Савіка Шустера визнав народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає ZIK.

Зокрема, політик вступив у палку дискусію з приводу запровадження санкцій із народним депутатом від "Європейської солідарності" Олексієм Гончаренком.

Наводимо дослівно їхній діалог:

Гетманцев: Все по закону - так повинно бути і так буде.

Гончаренко: А РНБО рішення коли ви приймали - там ви казали, що потрібно швидко діяти. По Медведчуку.

Гетманцев: Не законно прийняли?

Гончаренко: Ні, я вважаю, що супер. У мене просте питання, чому ви зупинилися на Медведчуку? Давайте Коломойського. Де підозра Медведчуку? Чому не рухаєтеся далі?

Гетманцев: Ви знаєте підстави прийняття цього рішення щодо Медведчука. Знаєте?

Гончаренко: Так.

Гетманцев: Які?

Гончаренко: Він займався фінансуванням тероризму.

Гетманцев: Він займався фінансуванням тероризму. У вас є підстави щодо цього громадянина, щоб ми з вами стверджували, що він це робить?

Гончаренко: Вам щойно зачитали звернення.

Гетманцев: Які підстави? Якщо є документи, що свідчать про фінансування тероризму - давайте їх. Будь ласка, будемо приймати таке саме рішення. Але я хочу наголосити, що у вас немає інформації щодо застосування санкцій, підстав застосування щодо Медведчука. Так само як і немає щодо Коломойського. Ви їх черпаєте із соцмереж, розумієте?

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про анулювання ліцензій на мовлення належать йому телеканалів ("112 Україна", NewsOne, ZIK). Згідно з указом, який вступив в силу з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Навколо Оксани Марченко об'єднаються лідери громадської думки, оскільки вона несе в маси меседж прощення, - ЗМІ
У Запоріжжі п'яна жінка на позашляховику протаранила кілька авто та знесла сітілайти. Відео