Підприємці пішли на штурм Ради, поліція пустила в хід сльозогінний газ

Підприємці пішли на штурм Ради, поліція пустила в хід сльозогінний газ
Читать на русском

Повідомляється про затриманих.

Представники малого бізнесу, які вийшли на мітинг під Верховну Раду, спробували взяти штурмом будівлю парламенту після того, як народні обранці провалили відстрочку введення касових апаратів. Про це повідомляє APnews.

Так, підприємці дуже незадоволені, що нардепи не змогли знайти голоси, щоб відстрочити введення РРО, а також не скасували карантину вихідного дня, через якого страждає малий бізнес. Деякі учасники акції фактично спробували штурмувати Раду, але їх зупинили правоохоронці, які сьогодні весь день тримають в кільці будівлю парламенту.

Мітингувальники налаштовані дуже агресивно, поліції довелося застосувати сльозогінний газ. Також повідомляється про затриманих.

Представники бізнесу вимагають, щоб до них вийшов хтось із парламентаріїв і пояснив рішення депутатів.

Детально про зіткнення під Радою і вимогах підприємців, а також їх історії ми оперативно пишемо в нашому Telegram-каналі - підпишись, щоб не пропустити.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада сьогодні провалила законопроект про відстрочку касових апаратів для фізичних осіб-підприємців. За основу документ підтримали лише 17 нардепів.

У Раді з'явився новий нардеп, який обійшов Ляшка на 208 окрузі
На Вінничині чоловік спалив себе через «особисті проблеми»

Новини партнерів