Підприємці передали резолюцію з вимогою послабити карантин заступнику голови Мінекономіки Романовичу

Підприємці передали резолюцію з вимогою послабити карантин заступнику голови Мінекономіки Романовичу
Ексклюзив
Читать на русском

Учасники протесту вимагали від уряду "не знищувати малий бізнес", прийняти конкретні дії та офіційні документи

Під час мітингу через карантин в урядовому кварталі в середу, 6 травня, представники малого і середнього бізнесу передали заступнику Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитру Романовичу резолюцію вимог від підприємницького правозахисного альянсу. Про це повідомляє кореспондент APnews з місця подій.

Учасники протесту вимагали від уряду "не знищувати малий бізнес", прийняти конкретні дії та офіційні документи, які роз'яснять умови виходу з карантину та правила подальшої роботи.

Своєю чергою, Романович заявив, що активістів почули та Мінекономіки розглядає їх питання та буде займатись цим надалі.

"Міністерство економіки опікується питаннями підприємництва, малого та середнього бізнесу. Ми інституційно і з серцем вболіваємо за бізнес. Всі послаблення, які відбувались і вже відбуваються по карантину, всі плани по поверненню до нормального життя, всі кредитні програми, які працюють і будуть допрацьовуватись, вони відбуваються за нашої участі і за нашим активним наполяганням", - сказав він.

Крім того, заступник голови Мінфіну підкреслив, що його відомство співпрацює з усіма органами, які приймають рішення щодо послаблення обмежень.

"Ми дійсно почули пропозиції, які ви зачитували в резолюції, ми обіцяємо опрацювати, обговорити з іншими органами влади, які задіяні в цьому. Кабмін - це колективний орган, тому рішення приймаються колективно, але ми в постійному діалозі і з Міністерством фінансів, і з Міністерством охорони здоров’я, і з парламентом, і з парламентським комітетом… Я зараз готовий публічно прийняти резолюцію, яку підтримана вашим рухом", - звернувся до активістів Романович.

Як раніше повідомляв APnews, учасники акції протесту підприємців малого та середнього бізнесу в Києві влаштували безпрецедентний перформанс.

Новини партнерів

Лікар пожалівся на мізерну доплату за боротьбу з Covid-19, яку він отримав замість обіцяних владою 300%
Саакашвілі призначать до Національної ради реформ, створеною Порошенко