Підприємці на знак протесту перекрили вулицю Грушевського - центр Києва паралізовано

Підприємці на знак протесту перекрили вулицю Грушевського - центр Києва паралізовано
Читать на русском

Правоохоронці повідомили, що мітингувальники перекрили вулицю Грушевського в обох напрямках.

Сьогодні в черговий раз представники малого і середнього бізнесу влаштували мітинг. З самого ранку вони перекрили центр столиці.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Патрульної поліції Києва.

Правоохоронці повідомили, що мітингувальники перекрили вулицю Грушевського в обох напрямках. За даними Google-карт, центр Києва паралізований. Починаючи від Володимирського узвозу та закінчуючи перетином вулиці Грушевського з Музейною провулком. Ускладнено рух і на інших центральних вулицях. Водіям слід враховувати склали обмеження під час планування свого маршруту.

Зазначимо, що підприємці вимагають внести на розгляд Ради запропонаваний ними законопроект. Також вимагають не вводити карантинні обмеження для малого і мікробізнесу.

Детально про зіткнення під Радою і вимоги підприємців, а також їх історії ми оперативно пишемо в нашому Телеграмі - підпишись, щоб не пропустити.

APnews вже писав, що протести підприємців будуть масштабні і не тільки через РРО. Таку думку висловив в коментарі редакції політолог.

Раніше Верховна Рада 4 листопада винесла висновок щодо законопроекту про відстрочення введення касових апаратів на рік, але не вистачило голосів.

Підприємці на знак протесту перекрили вулицю Грушевського - центр Києва паралізовано
В Україні за добу майже 12 тисяч нових випадків COVID-19: Київ та чотири області в лідерах
У чотирьох областях України відбудуться перевибори - ЦВК

Новини партнерів