Підозрюваний у вбивстві Стерненко пообіцяв нагороду за інформацію про місцезнаходження репера Басти в Україні

Підозрюваний у вбивстві Стерненко пообіцяв нагороду за інформацію про місцезнаходження репера Басти в Україні
Читать на русском

Хоча Басту ще минулого року СБУ виключила зі списку осіб, яким заборонений в'їзд в Україну

Підозрюваний у вбивстві Сергій Стерненко заявив, що до Києва приїхав російський репер Баста, і пообіцяв грошову нагороду за інформацію про його місцезнаходження. Він вважає, що співака не повинні були пускати на територію країни, хоча його вже виключили з переліку осіб, яким заборонений в'їзд.

Про це APnews повідомляє з посиланням на пост самого Стерненка.

За його інформацією, приїзд репера в Україну йому підтвердили в Держприкордонслужбі, оточенні самого Басти і персонал ресторану "Моссо", де співак зупинявся.

Стерненко наполягає, що Василь Вакуленко (справжнє ім'я Басти) неодноразово гастролював в окупованому Криму і був у складі журі, яке визначало кращу пісню про кримський міст, який побудували в Криму за ініціативою РФ для з'єднання півострова з материкової Росією.

"Участь у заході, який прославляє окупацію Криму є прямою підставою не пускати його в Україну як особу, що загрожує національній безпеці. Це не моя позиція. Це відповідно до закону. І СБУ про це знала. Але його таки пустили… Це однозначна провокація та приниження для українців. І ми маємо на це реагувати", - заявив Стерненко.

Додавши, що концерт репера запланований в Києві на кінець червня.

"Якщо маєте інформацію про місце зупинки і переміщення Басти, дайте знати. Гарантую анонімність і грошову винагороду", - сказав він.

Зауважимо, що офіційної інформації про те, що Василь Вакуленко наразі перебуває в Україні немає. Проте у нього дійсно заплановані концерти 25 та 26 червня.

Нагадаємо, що російського репера Басту виключили з переліку осіб, яким заборонений в'їзд в Україну ще 16 вересня минулого року. Потрапив він туди у вересні 2017 року. В СБУ пояснили, що заборона діяла три роки і просто закінчилася.

APnews писав, що 9 квітня суд відпустив Стерненка з-під варти і відправив під цілодобовий домашній арешт.

Новини партнерів

Колишнього суперника Ломаченка Фелікса Вердехо звинуватили у вбивстві коханки
У США дітей почнуть щепити вакциною Pfizer