Підозрюваний у масовому вбивстві на Житомирщині мав тюремне минуле і часто був аргесивним, - Геращенко

Підозрюваний у масовому вбивстві на Житомирщині Анатолій Захаренко
Читать на русском

Захаренку загрожує довічне ув'язнення

Підозрюваний у вбивстві 7 людей у Житомирській області Анатолій Захаренко був дуже непростою людиною. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в студії ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна".

За даними слідства, Анатолій Захаренко 1962 р.н., народився в Російській Федерації. Ще за часів СРСР саме там отримав термін близько 7 років за вчинення тяжкого злочину. Також відомо, що ця особа неодноразово поводилася агресивно під впливом алкоголю.

За словами Геращенка, слідство має сумніви, що Захаренку погрожували усі вісім гостей, які до нього приїхали.

"Слідство вважає сумнівною версію про те, що Захаренко погрожували усі вісім осіб, які приїхали до нього в гості. Троє загиблих були застрелені сплячими, що повністю дезавуює свідчення Захаренка. Дезавуює це також свідчення єдиного вцілілого свідка", – зазначив він.

Геращенко уточнив, що судячи зі свідчень свідка і даних попереднього слідства, вже після смерті гостей, що приїхали до нього, підозрюваний вклав їм в руки мисливську зброю, з якою вони приїхали, для того, щоб показати, що йому нібито була загроза.

"Ми напевно ніколи не дізнаємося, з чого почався цей конфлікт ... Ми вважаємо, що досі в світі ніхто не знає, що діється в головах у деяких людей, у злочинців. Наразі, очевидно, що Анатолій Захаренко скоїв злочин під дією алкоголю. Очевидно, що він муситиме за це відповідати", - заявив Геращенко.

Зі слів заступника міністра, за подібний злочин (вбивство 2 і більше осіб – Ред.) КК України передбачена можливість довічного ув'язнення. Також по Захаренку проводитиметься судово-психіатрична експертиза.

Як повідомляв APnews раніше, підозрюваний у вбивстві 7 людей на Житомирщині не перший раз напав на людей зі зброєю.

Новини партнерів

Грандіозний вибух: прототип корабля Ілона Маска не витримав випробувань
За добу в Україні зафіксували 393 нові випадки COVID-19