Підозрювані у справі Шеремета відмовляються співпрацювати зі слідством

Павло Шеремет
Читать на русском

Яна Дугарь, Андрій Антоненко і Юлія Кузьменко відмовляються від участі в ряді слідчих дій у справі Шеремета

Фігуранти справи про вбивство Павла Шеремета відмовляються від участі в слідчих діях. Про це повідомили в прес-службі МВС.

Відзначається, що Яна Дугарь відмовилася від надання показань під час допиту у якості підозрюваного і від проведення почеркознавчої та судово-психіатричної експертиз.

При цьому Андрій Антоненко відмовився від проведення слідчого експерименту і надання показань на допиті, а Юлія Кузьменко - від проходження судово-медичної та портретної експертиз.

Крім того, всі троє підозрюваних відмовилися від проходження поліграфа. Адвокат Станіслав Кулик у коментарі LIGA.net заявив, що від участі в слідчому експерименті Антоненко відмовився, тому що більшості захисників не було в місті, при цьому про проведення експерименту підозрюваному повідомили за дві години до нього.

За його словами, слідство у справі Шеремета з перших днів демонструє ангажованість і непрофесіоналізм.

Як раніше повідомляв APnews, представники Національної поліції України представили результати комплексної судової психологічної та портретної експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України від 21 листопада минулого року по справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Новини партнерів

У КМДА визначились де лікуватимуть хворих на коронавірус
Чоловік, який намагався спалити себе під стінами ОП, знаходиться в реанімації