"Підчистив" інформаційний простір: Політолог пояснив, чому затих скандал із "плівками Єрмака"

"Підчистив" інформаційний простір: Політолог пояснив, чому затих скандал із "плівками Єрмака"
Ексклюзив
Читать на русском

Скандал з "плівками Єрмака" досить швидко припинили обговорювати в пресі, але це не означає, що про нього забули.

Наприкінці березня народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос показав відео, на яких брат глави Офісу президента Андрія Єрмака Денис Єрмак розмовляє на теми, що сприймаються як можлива торгівля державними посадами.

Скандал з "плівками Єрмака" досить швидко припинили обговорювати в пресі, але це не означає, що про нього забули.

Про це в ексклюзивному коментарі APnews сказав політолог Володимир Цибулько.

"Скандал не вщух, але влада досить майстерно "підчистила" інформаційний простір і тут їй треба віддати належне в тому, що вона (ред. – влада) поборолася із розгортанням цієї історії. Єрмаку поталанило", - наголосив політолог.

За його словами, Андрій Єрмак має вже два токсичних "досягнення" на посаді глави Офісу президента.

"Після цієї історії, особливо, після цієї брутальності з якою Єрмак "почистив" інформаційний простір, можу сказати, що він перетворився у більш токсичну особу, ніж у свій час був Андрій Богдан на цій посаді. На сьогодні у Єрмака є два токсичних «досягнення» - це торгівля посадами і торгівля Батьківщиною у вигляді схвалення у Мінську, по суті, капітуляції України", - наголосив Цибулько.

На думку експерта, перебування Єрмака на посаді глави ОП «добиває» рейтинг президента Володимира Зеленського, проте наразі замінити його просто немає ким.

"Кожен день перебування Андрія Єрмака на посаді глави Офісу президента "добиває" рейтинг Зеленського.

В свою чергу, у Зеленського немає нікого на лаві запасних. Йому (ред. – Володимиру Зеленському) для самоствердження треба входити в коаліційні відносини з найвпливовішими парламентськими партіями, адже ілюзія володіння певним ресурсом розвінчується дуже швидко, коли з’являється приватний інтерес тієї чи іншої особи", - резюмував політолог.

Як повідомляв APnews, петиція до президента України Володимира Зеленського з вимогою звільнити і притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака набрала необхідні 25 тисяч підписів для її розгляду.

Новини партнерів

У розпал карантину до Фінляндії полетів перший спецрейс з українцями для сезонної роботи
Саакашвілі заявив, що повернувся в політику, щоб налагодити відносини України та МВФ