"Підбіг качок і зарядив в обличчя": нардеп від "Слуги народу" розкрив подробиці побиття на пляжі

"Підбіг качок і зарядив в обличчя": нардеп від "Слуги народу" розкрив подробиці побиття на пляжі
Читать на русском

Народний депутат зазначив, що він сам пішов з чоловіком, який його вдарив, оскільки не думав, що йому завдадуть тілесні ушкодження

Народний депутат від "Слуги народу" Андрій Одарченко розповів про те, як його побили під час відпочинку в Херсонській області. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву депутата в ефірі телеканалу НАШ.

За словами Одарченка, він з товаришем відпочивав на пляжі, де чоловік в мегафон зазивав людей на водний атракціон. Його товариш попросив перестати кричати, після чого чоловік з мегафоном почав йому погрожувати і тягти за ногу.

"Ми відпочивали в кафе з моїм товаришем, який ліг на шезлонг, просто відпочивав. І коли після десятого крику, який "три місця на банан", вибачте на слові, він зробив зауваження, каже: "Досить вже кричати, ви можете заспокоїтися, насправді". після чого товариш, який кричав у мегафон, підійшов, смикнув його за ногу, почав тягти, погрожувати і так далі. Я після цього зробив зауваження, говорю: "Ви так не повинні поводитися, все-таки тут же люди відпочивають". Цей ведучий цієї точки з прокату водних атракціонів комусь подзвонив, прибіг накачаний чоловік, який мені каже:" Ходімо, поговоримо". Я кажу: "ходімо, звичайно, поговоримо, якщо є питання", - розповів він.

Народний депутат зазначив, що він сам пішов з чоловіком, який його вдарив, оскільки не думав, що йому завдадуть тілесні ушкодження.

"Ми спокійно відпочиваємо, абсолютно без жодних претензій ні до кого. І коли ми піднялися, він мене вдарив в обличчя. Після цього я подзвонив в поліцію і повідомив, що така ситуація сталася. Пляж трохи внизу був, треба було по сходах піднятися вгору. він мене вивів, щоб не бачили люди, що відбувається. він мене покликав, я говорю: "Ходімо, звичайно". я за собою провини не відчував абсолютно. я не міг навіть подумати, що він завдасть мені тілесні ушкодження, тому що це повне свавілля", - підкреслив Одарченко.

Також він готує заяву, щоб відповідні органи перевірили об'єкти на пляжі.

"Я зараз готую відповідне звернення на певні органи по законності знаходження цих об'єктів, нехай вони поміряють шум, який відбувається там взагалі. Люди туди приїжджають відпочивати, а їм кричать на вухо. Я написав заяву, що ніяких претензій не маю до цього товариша, тому що у мене все ціле. Думаю, він і так зрозуміє, що не можна себе так вести", - резюмував народний депутат.

Як раніше повідомляв APnews, керівник відділу комунікації головного управління Національної поліції в Херсонській області Віталій Байдаров заявив, що в селищі Залізний Порт у Херсонській області побили народного депутата від "Слуги народу" Андрія Одарченко.

Новини партнерів

Для осіб, що прямують в Україну з тимчасово окупованих територій, скасовують самоізоляцію
"Готуємося, ніби до революції". Як працюватимуть фестивалі в Україні під час пандемії коронавірусу