Під стінами Рівненської міськради депутат побив активіста. Відео

Під стінами Рівненської міськради депутат побив активіста. Відео
Читать на русском

Зупинити жорстку сутичку вдалося лише поліцейським.

Сьогодні під стінами Рівненської міської ради сталася бійка між депутатом та одним з активістів, рознімати яких довелося правоохоронцям.

Все почалося з того, що під міськрадою зібралося кілька десятків людей з партійними прапорами ВО "Свобода", а також активісти та лікарі міськлікарні, які відстоюють головного лікаря ЦМЛ Євгена Кучерука.

Люди пропонували розглянути на сесії питання продовження контракту з головним лікарем. Втім молоді люди у балаклавах, які також були присутні біля сесійної зали, вимагали, щоб депутати проголосували порядок денний.

У цьому натовпі та плутанині зчепилися між собою депутат від ВО "Свобода" Олег Осуховський та активіст Ярослав Гранітний. Як можна побачити на відео, депутат став жорстко бити активіста. Той, мабуть, не чекаючи такого натиску, намагався відмахнутися від Осуховського. Люди кинулися рознімати їх. Але вирішити конфлікт змогли лише поліцейські.

Раніше APnews повідомляв, на сесії Рівненської міської ради сталася масова бійка, участь у якій взяли депутати, активісти та охорона. Причиною сутички стало питання про подальшу долю головного лікаря Центральної міської лікарні Євгена Кучерука.

Новини партнерів

Члени Ради безпеки ООН засудили визнання Росією так званих "ЛДНР"
У МЗС Грузії засудили визнання "ЛДНР" та порівняли його зі сценарієм в Абхазії