Під Радою влаштували молебень проти підписання "сатанинських документів"

Під Радою влаштували молебень проти підписання "сатанинських документів"
Ексклюзив
Читать на русском

Учасники молебню повідомили, що підтримують ПЦУ та виступають проти біопаспортів і 4G/5G-інтернету.

Верховна Рада України вирішила зібратися на позачергове засідання в понеділок, 30 березня, для розгляду ряду законопроектів і кадрових перестановок. У той час, поки йде засідання Комітету Ради, під стінами парламенту люди влаштували молебень.

Кореспондент APNews з'ясував у присутніх, яка у них мета.

Учасники молебню повідомили, що їх "не благословили на те, щоб вони давали інтерв'ю". Тому що саме вони мають на увазі, кажучи про "сатанинські документи", невідомо. Незважаючи на небажання віруючих розмовляти, нам все ж вдалося з'ясувати, що їх хвилює. Нам повідомили про церкву Олександра Невського, яка раніше знаходилася на місці пам'ятника Ватутіну. Після того, як її підірвали, за словами оповідачів, церква була тільки в якості "намета під Радою". Потім хтось зніс і цей намет. І зараз вони поставили на цьому місці хрест, щоб на них звернули увагу і відновили церкву.

Під Радою влаштували молебень проти підписання "сатанинських документів"

Учасники молебню також повідомили, що підтримують ПЦУ (Московський патріархат) і виступають проти біопаспортів, тому що "там вказуються тільки цифри, а це - позначки диявола" А також вказали на те, що в кожному такому паспорті присутні чіпи, які "контролюються супутниками і таким чином перетворюють людей на біороботів". Також віруючі виступають проти введення 4G/5G, так як "це викликає ракові пухлини".

Як раніше повідомляв APNews, представники ПЦУ (Київського патріархату), УПЦ (Московського патріархату) та Української греко-католицької церкви висловили свою думку з приводу запуску проекту "Великдень вдома".

Новини партнерів

САП відкрила справу через корупційний скандал, пов'язаний з Єрмаком
Поліція під приводом карантину не пустила автоколону активістів під Раду