Під Радою спортсмени влаштували "побоїще" на захист Олімпійського коледжу

Під Радою спортсмени влаштували "побоїще" на захист Олімпійського коледжу
Ексклюзив
Читать на русском

Учасники акції організували імпровізований боксерський ринг біля парламенту

Студенти Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного зібралися під стінами Верховної Ради на мітинг через реорганізацію навчального закладу. Про це повідомляє кореспондент APnews з місця подій.

Учасники акції організували імпровізований боксерський ринг біля парламенту, на якому студенти коледжу показують сові майстерність.

Таким чином, учасники мітингу намагаються привернути увагу народних депутатів до проблеми зникнення одного з оплотів підготовки олімпійських чемпіонів. При цьому одним з основних вимог є звільнення т.в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

Варто зазначити, що коледж готує спортивний резерв для збірних команд України з 14 видів спорту - футбол, легка атлетика, фехтування, плавання, синхронне плавання, спортивна та художня гімнастика, бокс, вільна боротьба, дзюдо, велоспорт, веслування академічне, кульова стрільба, хокей з шайбою.

За час роботи навчального закладу, випускники 23 рази ставали олімпійськими чемпіонами, 193 випускники отримали звання чемпіонів світу та Європи, на досягненні коледжу 42 заслужених майстри спорту та понад дві тисячі майстрів спорту.

На міжнародних змаганнях Україну представляли чемпіони світу з легкої атлетики Жанна Пінтусевич та Олександр Багач, чемпіони Європи та світу з фехтування Конрад Наталя і Лукашенко Володимир, олімпійські чемпіони - Вадим Гутцайт та Олександра Тимошенко, а також чемпіонки світу з художньої гімнастики Тамара Єрофеєва та Ганна Безсонова.

Крім того, на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні від України виступили 30 вихованців коледжу, а Єлизавета Бризгіна зайняла III місце в змаганнях з легкої атлетики.

Як раніше повідомляв APnews, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів про те, як в міністерстві планують боротися з допінгом. За його словами, потрібно "розмовляти з тренерами, федераціями, спортсменами, щоб вони не приймали допінг"

Новини партнерів

Бюджет отримав понад 1 млрд гривень від продажу готелю "Дніпро"
Закриті хостели і переповнені маршрутки: як пройшов перший день Києва в "помаранчевій" зоні