Під Радою почалися жорсткі сутички ФОПів із силовиками: є затримання. Відео

Під Радою почалися жорсткі сутички ФОПів із силовиками: є затримання. Відео
Читать на русском

Підприємці не хочуть звільняти вулицю Грушевського та відкривати рух авто, тому їх почали відтісняти

Під Радою почалися сутички - протестувальники ФОП вступили в бій із правоохоронцями. Почалася товкучка "натовп на натовп".

Про це APnews пише з посиланням на трансляцію.

Попередня причина - підприємці не хочуть звільняти вулицю Грушевського та відкривати рух авто, тому силовики почали відтісняти їх з урядового кварталу. Є перші затримання, одного хлопця під руки повели до поліцейських машин.

ФОП при цьому не відступають і продовжують штовхати правоохоронців, кидаючи у них різні предмети, що були під рукою. Застосували сльозогінний газ. Все відбувається неподалік будівлі Ради, в урядовому кварталі.

Станом на 11:55 правоохоронці кордоном стали вздовж вулиці Грушевського, майже відтіснивши учасників мітингу. Проте й ті не здаються. Кажуть, що стоятимуть тут до вечора, аж поки не закінчиться пленарне засідання Ради, де мають виконати їхні вимоги.

APnews писав, що в урядовий квартал у Києві стягнули силовиків та автозаки через новий протест ФОПів. Підприємці вкотре зібралися, вимагаючи скасування обов'язковості запровадження касових апаратів.

Новини партнерів

В Україні з'явився препарат від Pfizer для лікування COVID-19
У Станиці Луганській бойовий снаряд влетів у дитсадок "Казка", контузило двох виховательок