Під час протестів в Колумбії загинули 17 людей, ще 800 людей потрапили до лікарень

Під час протестів в Колумбії загинули 17 людей, ще 800 людей потрапили до лікарень
Читать на русском

Серед постраждалих кілька сотень поліцейських.

У Колумбії під час протестів проти податкової реформи загинули не менше 17 осіб. Про це APnews повідомляє з посиланням на BBC.

Уже п'ять днів жителі Колумбії протестують проти запропонованої урядом країни податкової реформи. Відповідно до цієї реформи повинен був бути розширений список статей, які підпадають під податок на додану вартість. Також реформа мала б збільшити податки з фізичних і юридичних осіб та усунути ряд пільг.

Таким чином уряд розраховував стабілізувати ситуацію з фінансами всередині країни і зміцнити її кредитний рейтинг. Однак така ініціатива зустріла активний опір з боку людей. В результаті за даними офісу омбудсмена Колумбії загинули щонайменше 17 людей, правда не всі повідомлення зараз вдалося підтвердити.

Також щонайменше 800 людей отримали поранення під час зіткнень з поліцією в великих містах. Втім, серед постраждалих опинилися і кілька сотень поліцейських.

Раніше ми повідомляли, що в Бангладеш швидкісний катер розірвало на дві частини після зіткнення з баржею. В результаті загинули 26 людей.

Новини партнерів

У США дітей почнуть щепити вакциною Pfizer
Швейцарські ЗМІ: В Україні розгорівся скандал через звернення Медведчука до СБУ з питання секретних американських біолабораторій