Під час нічних богослужінь поліція зафіксувала 19 порушень карантину

Під час нічних богослужінь поліція зафіксувала 19 порушень карантину
Читать на русском

Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та нацгвардійців.

Поліція зафіксувала 19 випадків порушень карантинного режиму під час пасхальних богослужінь по всій території України. Про це повідомляє APnews з посиланням на повідомлення Нацполіції у Facebook.

"Зафіксовано 19 випадків недотримання карантинних обмежень", - повідомляють у поліції.

Так, порушення карантинних обмежень під час богослужінь зафіксовані у Донецькій області - 4, у Дніпропетровській та Запорізькій - по 2, у місті Києві, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях - по 1.

Повідомляється, що на цей час поліцейські склали три адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Запорізькій, Рівненській та Чернігівській областях.

Загалом святкові богослужіння проводилися у 13 658 храмах в усіх регіонах держави. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян.

Як повідомляв APnews раніше, карантинну Лавру оточили поліцейські і Нацгвардія. Там роздавали Благодатний вогонь усім охочим.

Новини партнерів

Каннський фестиваль цього року проведуть онлайн
Трамп повідомив про послаблення карантину в США з наступного тижня