Під час матчу АПЛ партнер Ярмоленка ледь не зніс голову супернику

На щастя, гравець "святих" зміг продовжити гру.

Жахливий епізод стався під час матчу англійської Прем'єр-ліги між "Саутгемпотоном" і "Вест Гемом". Захисник "молотобійців" Крейг Доусон мало не зніс голову своєму суперникові. Про це повідомляє APnews.

Сам матч закінчився з рахунком 0:0, але в одному з епізодів новачок "молотобійців" Крейг Доусон мало не став причиною серйозної травми суперника. Прагнучи потрапити по м'ячу, захисник сильно пробив по голові Че Адамса.

На щастя, в результаті гравець "святих" зміг продовжити гру. А суддя зустрічі ніяк не покарали 30-річного новачка "Вест Гема". Також варто відзначити, що в цій грі з перших хвилин на полі з'явився українець Андрій Ярмоленко - він відіграв 74 хвилини.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Англії вперше в сезоні скасували матч через спалах коронавірусу в одній з команд. Тоді мова йшла про "Манчестер Сіті", але вже зараз в лізі є інформація ще як мінімум про два клуби, які зіштовхнулися з тією ж проблемою.