Під час Генасамблеї ООН у глави МОЗ Бразилії виявили коронавірус

Під час Генасамблеї ООН у глави МОЗ Бразилії виявили коронавірус
Читать на русском

Необхідний карантин міністр відбуде в Нью-Йорку.

Глава Міністерства охорони здоров'я Бразилії Марсело Кейрога отримав позитивний результат тесту на COVID-19 під час Генеральної Асамблеї ООН. Про це APnews повідомляє з посиланням на Reuters.

При цьому урядове управління зв'язку вже запевнило, що міністр почувається добре. Також там заявили, що Кейрога проведе карантин в Нью-Йорку. Окремо повідомляється, що у решти членів делегації тест на коронавірус дав негативний результат.

При цьому сам Кейрога заявив, що весь час в будівлі ООН він носив маску. При цьому президент Бразилії Жаір Болсонару своїм відвідуванням будівлі порушив правила ООН. Справа в тому, що всі учасники Генасамблеї повинні бути щеплені.

Відзначимо, що через антівакцинаторську позицію президента Бразилія зіткнулася з серйозними проблемами при боротьбі з коронавірусів. Так, на цей час в країні було зафіксовано понад 21 мільйона випадків зараження COVID-19. Жертвами хвороби стали майже 600 тисяч осіб. Причому Болсонару навіть забороняє окремим штатам вводити карантин. В кінці травня він погрожував використовувати армію для скасування карантину в трьох штатах.

А виступаючи в Нью-Йорку перед світовими лідерами на зустрічі, на якій глобальна пандемія коронавірусу була головною в порядку денному, Болсонару сказав, що його уряд не підтримує використання паспорта вакцинації.

Нагадаємо, що це не перша подія за участю Болсонару в Нью-Йорку. Раніше APnews повідомляв, що невакцинованого президента Бразилії не пустили в ресторан в Нью-Йорку.

Новини партнерів

У Черкасах в кафе розстріляли бізнесмена
Україна і Туреччина домовилися прискорити створення зони вільної торгівлі між країнами