Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: Зеленський відповів на петицію

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: Зеленський відповів на петицію
Читать на русском

Відповідна петиція набрала необхідні 25000 підписів

Петиція про "Кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію" на сайті президента України набрала необхідні 25 тисяч підписів. Володимир Зеленський вже звернувся до голови Верховної Ради і прем'єр-міністра з приводу розгляду цього питання.

Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідь глави держави.

"Я звернувся до голови Верховної Ради України з проханням організувати обробку викладених в петиції пропозицій та інформування про результати ... Я також звернувся з аналогічним листом до прем'єр-міністра України", - йдеться у відповіді президента.

При цьому він вказав, що є ряд особливо небезпечних інфекцій, через які можуть проводити обов'язкові медогляди, щеплення, лікувальні та карантинні заходи. При цьому глава держави нагадав, що передбачені обов'язкові щеплення від туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця та кору.

Крім того, Зеленський зазначив, що законодавство про запобігання поширенню інфекційних захворювань щеплення обов'язково повинні працівники окремих професій. Водночас у разі загрози поширення небезпечної інфекції можуть проводитися обов'язкові вакцинальні кампанії.

Як раніше повідомляв APnews, генеральний прокурор Ірина Венедіктова оголосила фону COVID-фальсифікаторам. Вона заявила, що від неї милосердя не варто чекати.

Новини партнерів

Висота четвертого поверху: в Нікополі рятувальники зняли з дерева багатодітну вагітну матір
"Торгують життями": Венедіктова оголосила війну COVID-фальсифікаторам