Єрмака вимагають звільнити з посади глави ОП: е-петиція набрала необхідну кількість підписів

Єрмака вимагають звільнити з посади глави ОП: е-петиція набрала необхідну кількість підписів
Читать на русском

Петиція набрала необхідну кількість голосів менше, ніж за місяць.

Петиція до президента України Володимира Зеленського з вимогою звільнити і притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака набрала необхідні 25 тисяч підписів для її розгляду.

Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт петиції.

Як свідчать дані сайту, електронна петиція на сайті Офісу президента була опублікована 1 квітня і зібрала необхідну кількість підписів на 70 днів раніше від останнього терміну.

Як наголосив автор петиції Олександр Іванов, "після призначення Андрія Єрмака керівником Офісу президента різко пришвидшився процес капітуляції України перед Росією".

Тут мається на увазі підпис Єрмака під документом Тристоронньої контактної групи в Мінську, яким погоджується створення "консультативної ради" з ОРДЛО на рівних, в якій Росія, яка є державою-агресором, визнається спостерігачем, як і Німеччина, Франція і ОБСЄ.

"Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Зеленського. Єрмака та його родича звинувачують в торгівлі державними посадами", - наголосив автор петиції, маючи на увазі оприлюднення так званих "плівок Єрмака", на яких брат голови ОП Денис Єрмак розмовляє на теми, що сприймаються як можлива торгівля державними посадами.

У перебігу розмови йдеться, скільки коштуватиме кандидатові та чи інша посада і як розподілятиметься отриманий прибуток між учасниками схеми, включно з часткою брата нинішнього голови ОП.

В свою чергу, Єрмаки заперечують, що чинили будь-які корупційні дії.

Як повідомляв APnews, Денис Єрмак прокоментував скандальні плівки про "продаж посад".

Новини партнерів

Кличко назвав можливі терміни відкриття метро в Києві
Кличко заперечив, що в Олександрівський лікарні закінчились місця