Персонал в масках та рукавичках: Ляшко розповів про похід в хмельницьке кафе із Зеленським

Персонал в масках та рукавичках: Ляшко розповів про похід в хмельницьке кафе із Зеленським
Читать на русском

Віктор Ляшко запевнив, що персонал кафе був в масках і рукавичках

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів подробиці візиту президента Володимир Зеленський разом з главою свого офісу Андрієм Єрмаком в Хмельницький. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю головного санлікаря LB.ua.

"Що вийшло. Вчора президент зустрічався з бізнесом, було багато питань, в тому числі й по ослабленню карантину. Ми йшли центральною вулицею після обіду, хотіли взяти кави біля кафе на винос. Але один з рестораторів в цьому кафе сказав нам: "Ми вже готові сьогодні працювати за нормами, які головний санлікар вчора озвучив та показав". Ми зайшли в зал подивитися, чи реально все готово, та як воно буде працювати. Щоб президент переконався, що проблем, якщо дотримуватися всіх норм, немає ніяких", - розповів Ляшко.

При цьому він вказав, що персонал кафе працював в масках та рукавичках.

"Я спостерігав, хвилювався, як дотримуються наших правил. Все пройшло гуд. Ми подивилися і пішли. Нічого такого не було, як розкрутили. Вчора уряд проголосував за відкриття закладів 5-го червня. Постанова про правила роботи була опублікована позавчора. І президент побачив, як воно може працювати - якщо люди сидять за одним столом, то не більше чотирьох осіб (не рахуючи дітей). І можуть сидіти без масок під час вживання їжі та напоїв", - пояснив головний санлікар.

Крім того, він зазначив, що рішення про посилення карантину буде прийматися в регіонах в залежності від ситуації.

"Зросла інцидентність в Києві. Якщо динаміка збережеться, вони будуть приймати рішення по відкату назад. Такі рішення може прийняти регіональна комісія. І я не впевнений, що така інцидентність дозволить Києву відкрити кафе та ресторани 5 червня", - підсумував Ляшко.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський заявив, що готовий сплатити штраф у тому випадку, якщо відвідування їм кафе в Хмельницькому визнають порушенням правил карантину.

Новини партнерів

Звільнення і покарання: що сталося із Кагарлицьким відділом поліції після скандалу зі зґвалтуванням
Зеленський заявив, що готовий сплатити штраф через інцидент у Хмельницькому