Перший випадок зараження коронавірусом підтверджений в Німеччині

Перший випадок зараження коронавірусом підтверджений в Німеччині
Читать на русском

Міністерство проведе прес-конференцію вранці 28 січня. Фахівці Інституту імені Роберта Коха вважають ризик зараження низьким.

Коронавірус нового типу 2019 nCoV з Китаю дістався до Німеччини. Зараження підтверджено у чоловіка з баварського округу Штарнберг. Про це повідомляє DW із посиланням на представника міністерства охорони здоров’я федеральної землі в ніч на вівторок, 28 січня.

“Пацієнт ізольований та знаходиться в хорошому стані... Людей, з якими чоловік знаходився в тісному контакті, поінформували про симптоми, запобіжні заходи і шляхи передачі інфекції”, — йдеться у повідомленні.

Перші випадки зараження новим коронавірусом були в місті Ухань, китайській провінції Хубей. Станом на 28 січня зараження коронавірусом 2019 nCoV в Китаї виявлено більш ніж у 4000 осіб, а кількість померлих перевищило 100 осіб. Пекін обмежив транспортне сполучення з низкою міст, фактично помістивши під карантин понад 56 млн осіб в 18 містах Хубей.

Випадки захворювання підтверджені у Гонконзі, Макао, на Тайвані, а також в Австралії, В’єтнамі, Канаді, Малайзії, Непалі, Сінгапурі, США, Таїланді, Франції, Південної Кореї і Японії.

За даними МОЗ, в Україні випадків зараження на китайський коронавірус не зафіксовано.

Новини партнерів

Цього року Кабмін планує побудувати 200 центрів екстренної медицини - Гончарук
У світі ціни на нафту продовжили падіння