Перші щеплення від COVID-19: Степанов назвав перелік українців, вакцинація яких в пріоритеті

Перші щеплення від COVID-19: Степанов назвав перелік українців, вакцинація яких в пріоритеті
Читать на русском

Першочергово препарат введуть медичним працівникам.

Вакцинацію населення від COVID-19 в Україні обіцяють розпочати вже у лютому. На першому етапі зроблять щеплення 367 000 осіб, серед яких обов'язково мають бути медики та військовослужбовці.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, хто саме першим отримає щеплення, передає APnews.

За словами глави МОЗ, першочергово препарат введуть медичним працівникам.

"Уже незабаром в Україні розпочнеться вакцинація від COVID-19. Вона розпочнеться в лютому цього року… Перший етап передбачає доступ до вакцин, загальна кількість людей, яким ми будемо робити вакцинацію - це 367 тис. 491 людина.

Ці всі люди в нас повністю верифіковані. Що це за громадяни України, з яких на першому етапі розпочнеться вакцинація. Це всі працівники мобільних бригад з вакцинації, це всі медичні працівники, лікарі та середній медичний персонал, які працюють в закладах охорони здоров’я, які надають допомогу при COVID-19", - розповів очільник відомства.

Також Степанов додав, що вакцинують працівників лабораторій, які проводять дослідження матеріалів на COVID-19, працівників та водіїв екстреної медичної допомоги.

"Люди, які перебувають у спеціалізованих закладах, інтернатах або будинках для осіб похилого віку. Це працівники цих закладів… Також наші військовослужбовці, включаючи Збройні сили України та Національну гвардію України, які беруть участь в операції Об’єднаних сил на сході країни, захищаючи нашу країну. Це всі ті люди, які будуть вакцинуватися на першому етапі", - наголосив Максим Степанов.

Як повідомляв APnews, МОЗ відреагував на прогноз The Economist про масову вакцинацію від COVID-19 в Україні лише до 2023 року.

Новини партнерів

Ефективна майже на 90%: у світі з'явилася ще одна вакцина від COVID-19
Зеленський "поспівчував" деяким партіям після схвалення закону про референдум