Перші чотири поверхи та по 2-3 людини: коли та як мешканці зруйнованого будинку на Позняках потраплять в квартири

Перші чотири поверхи та по 2-3 людини: коли та як мешканці зруйнованого будинку на Позняках потраплять в квартири
Ексклюзив
Читать на русском

Одна з плит будинку почала відходити від стіни.

Речі з постраждалого від вибуху будинку на Позняках зможуть забрати мешканці, чиї квартири знаходяться на перших чотирьох поверхах. Про це повідомив власний кореспондент APnews з місця подій.

"Речі, які вам потрібні, ви збираєте в сумку і виносьте. Поки що йдеться, що в будинок спустять мешканців по четвертий поверх. При цьому в будинок може зайти одна сім'я - два-три людини - в одну квартиру, а після того, як вони вийдуть, зайдуть наступні", - розповів заступник начальника управління ДСНС України в місті Київ Стоволос Олег під час спілкування з мешканцями постраждалого будинку.

При цьому він вказав, що одна з плит будинку почала відходити від стіни.

"Після того, як ми знайдемо двох постраждалих, ми приймемо рішення разом з адміністрацією по іншим. Можливо, у квартири, які знаходяться вище четвертого поверху, можна буде потрапити вже після того, як зайдуть будівельники з планом демонтажу, і вони будуть розуміти, де укріплено. Там все нестабільно", - пояснив Стоволос.

Також він вказав, що рятувальники не розглядають можливість застосування пожежних машин для евакуації майна постраждалих мешканців.

Як раніше повідомляв APnews, мешканці сусіднього будинку на Позняках змогли забрати свої речі в супроводі рятувальників і правоохоронців.

Новини партнерів

"Клянуся, що дзвонили в службу газу": житель підірваного будинку на Позняках розповів свою версію подій
Зеленський заплатить штраф за порушення карантину в Хмельницькому, незважаючи на рішення суду